Immortal Defense Full İndir Oyun indir

Ölümsüz savunma full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Ölümsüz Savunma, vücudunuzun ve hayatınızı ölümsüz ve bir amp olmak için vazgeçtiğiniz bir hikaye odaklı Kule Savunma oyunudur; Yolu Defender ve AMP; "; ve evinizin dünyasını savunur ....

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Studio Eres

Publisher: Studio Eres

sürüm tarihi: 29 May, 2007

tür: strateji, eylem, kule savunma, bilim-fi

Ölümsüz Savunma, oyunun hikaye anlatımı ve Kule Savunma Türünde eşsiz bir twist için yaygın olarak övgüylediler, çoğu, alt alanın kült bir klasik olduğunu düşünüyor. Hikayesi romancı Jeanne Thornton tarafından yazıldı ve evreni Robert Bisno tarafından roman raberata'ya dayanıyor. Bu yeni buhar sürümü, orijinal sürümün üzerinde birçok iyileştirmelere sahiptir: oyun bonusları, lider tablolar, gelişmiş grafikler ve performans, geniş ekran desteği, gelişmiş bir seviye editörü ve çok daha fazlasını veren buhar başarıları.

UYARI: Bu oyun, birçok yanıp sönen ışık ve görsel efektleri içerir. Epilepsi gibi duyusal sorunlarınız varsa, bu oyun sizin için diğer oyunlardan daha fazla sorun yaratabilir. Görsel seçenekleri aşağı çevirmenin bir yolu var, ancak tüm seçenekler aşağı açıkken bile, hala oldukça gösterişli olabilir.

Ölümsüz savunma, 100 çekirdekli düzeyde ve 50 isteğe bağlı 50 yan arayış seviyesine sahip bir hikaye odaklı kampanyaya sahiptir (bu, çekirdek seviyelerinde size yardımcı olan bonuslar için tamamlanabilen). Oyun her şeyi tamamlamak için yaklaşık 20 saat sürer. Oyun, uzun DAO ve klasik besteci Walter ERES tarafından gelen film müziği ile birlikte geliyor. Sadece bu buhar salınımı için suluboya içinde el ile boyanmış buhar kartları da vardır.

, her biri kendi yetenekleri ve birbirleriyle benzersiz etkileşimlerine sahip 26 tür düşman vardır ve her biri, her biri yükselttikleri gibi farklı şekillerden geçer ve her biri oyuncu olarak yeni yetenekler kazandı. başarıları toplar. Bunlar "uzun mesafe ve yavaş" gibi "uçan" veya standart kule türleri gibi standart düşman tipleri değildir - bunları diğer kule savunma oyunlarında daha önce görmediniz. Oyun ayrıca, buhar atölyesi desteğiyle bir seviye editörü ile birlikte gelir ve fanlar tarafından oluşturulan ekstra 62 seviyeleriyle önceden paketlenmiştir.

Not: Oyun ilk olarak 31 Mayıs 2007'de piyasaya sürüldü ve 2009 yılında yeni içerikle güncellendi ve daha sonra Ağustos 2015'te buharlı sürümleri için tekrar önemli ölçüde iyileştirildi.

Minimum: OS: Windows XP, Vista, 7, 8 veya 10 Bellek: 1024 MB RAM Grafikler: 128MB DirectX: Sürüm 9.0 Depolama: 350 MB mevcut alan
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
40
TELİF HAKKI İHLALİ