Immortal Legacy: The Jade Cipher Full İndir Oyun indir

Ölümsüz Legacy: Jade Cipher Ücretsiz İndir PC oyunu Doğrudan bağlantıda ve torrentte kırılmış durumda. Ölümsüz Legacy: Yeşim Cipher - Sinister bir Çin efsanesinin kökenlerine derinleşin ve bu nabız çarpma macerasında bir adanın unutulmuş bir adanın sırlarını ortaya çıkarır.

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: viva games

Publisher: viva games

sürüm tarihi: 21 May, 2020

tür: eylem, macera, korku

Hikaye Hakkında:

Geçmişinin gizemini keşfetmek için, özel bir anayasaya sahip eski özel kuvvetler askeri, efsanevi ejderha üçgen alanında bulunan Yingzhou Isle'a geldi. Gizemli yaratıklar tarafından saldırıya uğradıktan sonra, lastiğin düştüğü uçak, yoldaşlarıyla temasa geçti. Ada'ya erişilebilecek adada birçok insan aktivitesi izini buldu. Tahmin edilemeyen tehditlere rağmen anomalilerin arkasındaki korkunç sırları keşfederken, eski bir Çin efsanesinin gizemli kökenlerini kademeli olarak ortaya çıkardı. Burada nefes kesen bir macera başlar.

Oyun Özellikleri:

· görkemli ama uncanny oyun sahnesi

Yingzhou Isle'ın tuhaf iklimi ve hain arazisinde kalırken, her adımı yapmak için temkinli olmalı, çünkü tehlike güzel manzara köşesinde saklanabilecek - bulutların denizin üzerinde uçurum ve tehlikeli tepe, eski ve muhteşem kalıntılar , kapalı ve kıvrımlı yeraltı labirentleri ...

· Heyecan verici savaşlarla dolu

Çok çeşitli ve uzun vadeli ateşli silahları kullanabilir ve paralı askerlerin, doğaüstü yaratıkların ve eski velilerin sürüsüne hayatta kalmak için her şeyi yapabilirsiniz. Hassas bir okçu, bomba Madmen ya da yalnız bir kılıç ustası olmak? Gerçeği görmek için hayatta kalmak.

· tehlikeli macera

Bir grup eşsiz ve karizmatik karakterle tanışacaksınız, ölümcül tuzakları kırma ve hikayenin rahatsız edici gerçeğini zengin detaylarla bir araya getireceksiniz. Cesaret ve bilgelik yalnızca zor problemleri çözebilir, ancak insanlar arasındaki bağ kalpleri iyileştirebilir.

Oyunu Hakkında:

"Ölümsüz Legacy: Jade Cipher" VR versiyonu, 17 Nisan 2019'da Yurtdışı bölgelerinde yayınlandı ve ardından Avrupa, Kuzey Amerika, Japonya ve Asya'da art arda başlatıldı.

Yenilikçi tam ücretsiz hareket, mükemmel bir atmosfer render ve zengin etkileşimli unsurlar ile, oyun çok sayıda VR oynatıcı tarafından övüldü ve Tiga Oyunları Endüstri Ödülü 2019'da "En İyi Aksiyon ve Macera Oyunu" olarak aday gösterildi.

Minimum: OS: Windows 7 SP1 64bit, Windows 8.1 64bit, Windows 10 64bit İşlemci: Intel Core i5-4460 veya eşdeğeri Bellek: 8 GB RAM Grafik: NVIDIA GEFORCE GTX 670 DirectX: Sürüm 11 Depolama: 11 GB mevcut alan

Önerilen: OS: Windows 7 SP1 64bit, Windows 8.1 64bit, Windows 10 64bit İşlemci: Intel Core i7-7700K veya eşdeğeri Bellek: 8 GB RAM Grafik: NVIDIA GeForce GTX 1060 DirectX: Sürüm 12 Depolama: 11 GB mevcut alan
İndirme Linkleri

megaup

part 1

megaup

part 2

meganz

part 1

meganz

part 2

alternatif

part 1

alternatif

part 2

uptobox

part 1

uptobox

part 2

alternatif

part 1

alternatif

part 2

google

part 1

google

part 2
85
TELİF HAKKI İHLALİ