In Celebration of Violence Full İndir (v1.2.2) Oyun indir

Şiddetin kutlanmasında full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Şiddetin kutlanmasında - keşif ve cinayetin bir fantezi eylemi roguelie. Canlı, Kill, Ölmek, Geliştirmek, Tekrar Yaşayın ..

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Julian Edison

Publisher: Julian Edison

Çıkış tarihi: 15 Şub, 2018

tür: rpg, eylem, macera, korku

Şiddet kutlamalarında, keşif ve cinayetin bir fantezi eylemidir. Metodik savaş, rakiplerinizi ve çevreniz göz önüne alındığında, saldırılarınızı, kaçmalarınızı, blokları ve bölümlerinizi planlamanızı gerektirir. Ölüm kalıcıdır, ancak gelecekteki yaşamlara yardımcı olacak istatistiklerinizi geliştirebilir ve eşyaları satın alabilirsiniz.

Aşağıdaki tüm pazarlama eşyalarını yapmadan önce, temelleri yoldan çıkarmak istiyorum. Bu, Isaac ve Kara Ruhların bağlanması bir araya getiriliyorsa. Ve haydut mirası da var. Ayrıca çekiçleme. Savaş, ağır ve kasıtlıdır, hikaye belirsiz ve büyük ölçüde var yok. Dallanma yollarından birinde başarılı bir koşu üç saat sürebilir.

Şiddet kutlamalarında titizlikle belirsizdir. En çok aldığınız temel kontrollerdir. Diğer tüm öğeler, sırlar ve mekanikler, deşifre etmek için size bağlıdır. Bu zordur ve zorluğun çoğu, oyundaki sistemleri bulmaktan gelir. Oymadığım ilgi için teşekkürler, umarım ? oynamak için bir şansınız olur umarım

Büyük, usule ait üretilen ve birbirine bağlı topraklar, ovalardan bataklıklara, şehirlere, zindanlara kadar uzanır. Bu topraklar, son patronların çeşitliliğine ulaşmak için birden fazla yol sunar. Zindanlar tehlikeli ancak ödüllendirici bir risktir. Zindanlarda yavaş yavaş hareket etmeli ve çıkış ararlarken tuzak ve sırları aranıyor olacaksınız.

elemanlar birbirleriyle ve çevre ile etkileşime girer. Yangın sıcaklığa, hava durumuna ve yanıcı nesnelere, özellikle de insanlara tepki verir. Elektrik, varlıklara doğru yayılacak ve özellikle su etrafında tehlikelidir. Yağmur veya kar şansı, bölgenin iklimine organik olarak ayarlayın ve hem engel hem de bir avantaj olabilir.

Birden fazla tanrının tapınakları toprağı çöpe attı. Oyuncular, çeşitli iyilik, bonuslar ve eşyalar almak için rastladıkları türlere dua etmeyi seçebilirler. Biri olsa dikkatlice seçmeli; Her Tanrı'nın farklı bir fiyatı vardır ve bazıları rakipleri ibadet konusu olduğunda memnun olmuşlar. Bazı tanrılar ayrıca, yeşillikleri yok etmek veya sivillerin öldürülmesi gibi maceraların yaptığı eylemlerle de öfkelenebilirler.

Minimum: OS: 7 İşlemci: Athlon II X3 @ 3.20GHz Bellek: 2 GB RAM Grafikler: AMD Radeon HD 5570 Depolama: 350 MB mevcut alan Ses Kartı: Nay! Ek notlar: Düşündüğünüzden daha fazlasını gerektirir. Optimizasyonu emerim.

Önerilen: OS: 10 Bellek: 4 GB RAM Depolama: 350 MB mevcut alan Ses kartı: en pahalı olanı.
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
41
TELİF HAKKI İHLALİ