In the Service of Mrs. Claus Full İndir Oyun indir

Bayan Claus Serbest Download PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Bayan Claus hizmetinde - Noel'i karanlığın kuvvetlerinden kurtarabilecek tek elfsin! Bayan Claus'un korunması için kült, tanrılar ve dev şirketlerle çatışın ...

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Oyun seçimi

Publisher: Oynatma Seçimi

sürüm tarihi: 12 Aralık, 2019

tür: macera, gündelik, rpg, metin tabanlı

Size Noel'in gerçek sırrını söyleyeyim: Noel Baba yüzyıllar önce öldü. Antik zamanlarda, tanrılar ölmeye başladığında, Santa Claus bir tanrıça evlendi. Mısır'da, Yunanistan'daki Artemis, Roma'daki Artemis olarak iftira edildi. O bir cadı, bir kahraman, bir suikastçı olarak adlandırıldı. Bayan Claus'u diyorsun.

Bayan Claus hizmetinde, seçimlerinizin hikayeyi kontrol ettiği Brian Rushton tarafından 167.000 kelimelik interaktif bir fantezi gerilim filmidir. Tamamen metin tabanlı-grafikler veya ses efektleri olmadan - hayal gücünüzün engin, durdurulamaz gücüyle beslenir.

Noel Baba öldüğünde Bayan Claus, Noel Baba'nın kalbindeki Noel'in gücünü yatırdı, hangi Noel Baba'yı Claus Şatosu'nun altında bir üst düzey güvenlik mezarında gömdü. Ama şimdi, biri kalbi çaldı. Bayan Claus'un en iyi gizli ajanı olarak - en güvenilir elfi - kalbi kurtarmak ve Noel'i karanlık güçlerinden geri almak için gizlice girmelisiniz.

Anahtar fetürleri: Will'de cinsiyet, türler ve form arasında akan şekil değiştiren bir elf olarak oynayın. Bayan Claus'un imparatorluğunu devirmek için çaba gösterdikleri için kült, tanrılar ve dev şirketlerle çatışın. Clandestine misyonlarını Bayan Claus'un gizli ajanı olarak tamamlamak için sihir kullanın. Yaramaz veya güzel atamalarını belirlemek için dünyevi çocukları ziyaret edin ... ve varsa, hediyeler. Noel ve FAE dünyasının kaderine karar verin. Noel Baba'nın ölümüyle ilgili gerçeği keşfedin. Düşmanlarınızla güzel oynayın ya da onları yaramaz listenize koyun. Bayan Claus'ı güçlendirmek, ona ihanet etmek ya da onunla evlenmek için geri yükleyin.

Minimum: OS: Windows 7
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
24
TELİF HAKKI İHLALİ