Inbound Full İndir Oyun indir

Oyun / 12 August 2016

Gelen full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Gelen, 80'lerin füze savunma arcade oyunlarını modern çağlara giriyor!

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Gyoza Games LLC

Publisher: Gyoza Games LLC

sürüm tarihi: 5 Tem 2016

tür: eylem, gündelik, vr

(Karışık Gerçeklik Görüntüleri Nezaket HTC, E3, 2016'da alınan)

Gelen, 80'li yılların füze savunma arcade oyunlarının füze-oyun eylemini modern çağlara getiriyor! Dört uzak asteroit kolonisinde bir savunma komutanısınız, madenleri Saboteur rakiplerinden korumakla görevlendirdi. VR'deki koloninin üstünde, Gelen mermileri yok etmek için phaser ateşinin voleyolarını dikkatlice zamanlama, ayrıca kereste otoritelerinden ve düşman uzay aracının ordularına saldıran toprak saldırılarına karşı savunma! İşler çok çıldırdığında, işleri yavaşlatmak için zaman bozulma düğmesini kullanın. Ama akıllıca kullanın ... Sınırlı bir arzınız var! Sabit bir amaç, hızlı refleksler ve basınç altında serin tutmak, saldırıdan kurtulmak istiyorsanız tüm kritiktir. Gelen, diğer dünyalara gittiğinizi hissettirecek güzelce sürükleyici bir VR manzarada durmayan, 2 elli arcade eylemidir.

inbound arcade tarzı aksiyondur ... (mükemmel) uzay Korsan eğitmeni gibi oyunları seviyorsanız, şansın gerçekten de tadını çıkaracaksınız! Bazı arkadaşlar alın ve dört kişi dahil dünyadaki yüksek puanlar için yarışın!

Minimum: OS: Windows 7 İşlemci: Intel I5-4590 veya eşdeğeri Bellek: 8 GB RAM Grafik: NVIDIA GTX-970 Depolama: 2 GB mevcut alan Ek notlar: VIVE VR Kulaklığı gerektirir
İndirme Linkleri

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
22
TELİF HAKKI İHLALİ