Incitement 3 Full İndir Oyun indir

Teşvik 3 full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Teşvik 3 - Geniş bir Distopian bilim kurgu dünyası sizi bekliyor! Ekipman özelleştirme, çeşitli oyuncular ve astronomik oyunlardan bu bilim kurgu epikinde epik bir hikaye ..

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Astronomic Games

Publisher: Yeni gerçeklik oyunları

sürüm tarihi: 19 Ağu, 2015

Tür: Macera, RPG, SCI-Fi

Genel özellikler:

Hikaye:

SOPORIAN medeniyeti, onları kendi toplumlarına entegre etmek için uzayda diğer canlıları arıyor. Bununla birlikte, bu, Soforialılar arasında muhafaza etmeden ve bazen çok şiddetli çatışmalar yapılmamıştır. Son zamanlarda tüm medeniyeti tehdit eden iki büyük saldırı meydana geldi. Birincisi hükümete vurdu. İkincisi, Sophorian ordusuna çarptı. Ancak bu saldırılar arasında bir bağlantı var mıydı ve bir medeniyet kalmayana kadar geçmişi tekrar tekrar tekrar mı tekrarlayacak?

Yıkıcı bir EMP dalgası, kırılan ve bağlantısı kesilen en büyük şehirlerden birini bıraktıktan bu yana bir yıl oldu. Birçok emek ve kaynak, yılın seyri boyunca şehri geri kazanmaya başladı, ancak henüz yerleşmek üzere değiller gibi görünüyor.

Adrial ve müttefik ekibi başka bir saldırıya yakalandı - ama kim bu zamana saldırıyor ve motifleri neler? Müttefiklerinizi bir araya getirmek, bu şemayı ortaya çıkarmak, düşmanı ortaya çıkarmak ve eylemleri felaket oranlarına göre büyülmeden önce onları durdurmanız yeterlidir.

Anahtar fetürleri: Her ikisi de oynatmakta özgür olan tespit ve testiba 2 bir devamı. Uzunluğu yaklaşık 8-10 saat Keşfetmek için çeşitli yerlere sahip sürükleyici bir bilim kurgu dünyası Tam animasyonlu savaşçılarla yan görünüm savaşları 11 oynanabilir karakter: 7 ana parti ve 4 epizodik 2 zorluk modları: normal ve zorlu. Normal, rahat bir deneyim arayanlar içindir, oysa zorluklar heyecan ve öldürürler içindir. Son derece özelleştirilebilir donanım kurulumu, standart silahların ve zırhın üstünde eklentilerin kullanımına izin verir. Bir karaktere saldırgan bir bonusu özelleştirmek için silah eklentilerini kullanın. Bir karakter üzerinde savunma bonusunu özelleştirmek için vücut eklentilerini kullanın. Hangi özniteliğin, seviye UPS üzerine bir bonus kazanacağını özelleştirmek için kafa eklentilerini kullanın. Bazı yetenekler, daha derin ve daha ilginç bir Cephane Yönetimi deneyimi sunan benzersiz cephane gerektirir.

Minimum: OS: Windows XP veya üzeri İşlemci: Intel Pentium 4 2.GHz veya üstü Grafikler: Minimum 640 × 480 masaüstü çözünürlüğü Depolama: 500 MB Mevcut alan Ses kartı: stereo ses
İndirme Linkleri

meganz

part 1

meganz

part 2

alternatif

part 1

alternatif

part 2

alternatif

part 1

alternatif

part 2

alternatif

part 1

alternatif

part 2

alternatif

part 1

alternatif

part 2

alternatif

part 1

alternatif

part 2

uptobox

part 1

uptobox

part 2

google

part 1

google

part 2
38
TELİF HAKKI İHLALİ