Indiana Jones and the Last Crusade Full İndir Oyun indir

Indiana Jones® ve son Crusade ™ full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Indiana Jones® ve son Crusade ™ - Avrupa, 1938: Kayıp Ark sadece ısındı! Şimdi Adolf Hitler, hepsinin en güçlü Talismanından sonra - Kutsal Kase. Birkaç cesur erkek ....

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: lucasarts

Publisher: lucasarts, lucasfilm, Disney interactive

sürüm tarihi: 1 Tem, 1989

tür: macera, nokta ve amp; düğmesine tıklayın

Avrupa, 1938: Kayıp Ark sadece bir ısınma oldu! Şimdi Adolf Hitler, hepsinin en güçlü Talismanından sonra - Kutsal Kase. Birkaç cesur adam yolunda duruyor. Neyse ki, bunlardan biri Indiana Jones, ve bu sefer onunla babası var.

Kötü adamlar yüzünüzde, paralıyalılar, hainler ve casuslar. Luftwaffe sana atabilecek her şeyden bahsetmiyorum .... Isı kaldırabilir misin?

Yapabiliyorsanız, daha yüksek bir I.Q'u kazanabilirsiniz. (Indy bölüm), kırbaç ve şapkalı adamdan daha.

Anahtar fetürleri: Filmde hiç görmediğiniz düzinelerce yeri ziyaret edin! Seni yavaşlatmak için yazma yok .... Sadece Point 'n'Click! Üstün yüksek çözünürlüklü 3D grafikler. 100'den fazla ses efekti .... Ayrıca Film Tema Müziği.

OS: Windows XP veya Vista İşlemci: Herhangi bir 2002 ERA PC veya daha iyi Bellek: 32 MB RAM Grafikler: 2 MB - PCI grafik kartı DirectX®: Ses için gerekli Sabit Disk: 6 MB Ses: 16 bit ses kartı
İndirme Linkleri

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
103
TELİF HAKKI İHLALİ