Infection: Humanity’s Last Gasp Full İndir Oyun indir

Oyun / 30 June 2016

Enfeksiyon: İnsanlığın son gasp full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Enfeksiyon: İnsanlığın son gasp, heceleyebilecek gelişen bir virüsü ortadan kaldırmaya çalışırken, ilgi çekici, derin oyunlar oluşturmak için çok sayıda kombinasyonda basit mekaniği kullanır ....

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Criss Cross Games

Publisher: hexwar games

sürüm tarihi: 26 Mayıs 2016

tür: strateji, gündelik

John Gibson'ın kurulu oyununa dayanarak, enfeksiyon: İnsanlığın son gasp sizi New York'ta Veba Control (DPC) Saha Ofisi bölümünden sorumlu tutuyor. Virüsün hangi kısımları incelemeye, hangi personelin işe alınması ve hangi ekipmanın satın alacağına ilişkin kararları veriyorsunuz.

Yakında, her zaman birlikte iyi çalışmayan eksantrik bir bilim adamı grubuyla birlikte çalıştığını keşfeteceksiniz - ve Marvin adında bir çok yakından laboratuar sıçanı. Kayıplar arttıkça, zamanın tüm insanlık için tükenmeden önce aşıınızı tamamlamaya çalışırken stres ve hatalar yapılır.

Enfeksiyon: İnsanlığın son gasp, insan ırkının sonunu heceleyebilecek gelişen bir virüsü ortadan kaldırmaya çalışırken, ilgi çekici, derin oyunlar oluşturmak için çok sayıda kombinasyonda basit mekaniği kullanır. Durum raporlarından rastgele olaylar planlarınıza bir anahtar atabilir (ya da zaman zaman size yardımcı olur), laboratuvar personelini ve rastgele üretilen proteinlerin bir aşının farklı kısımlarına, DEĞERLENDİRME FONLUK KAYNAKLARINI DEĞERLENDİRME TOLL PARKI Tırmanıyor.

Muhafazanızın her seferinde bu savaşı kaybetmek için bir adım daha yakın olursunuz, bu nedenle enfeksiyon kritik seviyelere ulaşmadan önce herkesi sınırlarına getirdiğinizden emin olun.

Oyun, isteğe bağlı oyun kuralları ile oynamak için özel bir oyun modunun yanı sıra tedavi etmek için 14 zorlu virüs bulunur.

Minimum: OS: Windows XP + Bellek: 2 GB RAM DirectX: Sürüm 9.0
İndirme Linkleri

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
17
TELİF HAKKI İHLALİ