Insurgence – Chains of Renegade Full İndir Oyun indir

isyancesi - Renegade full ücretsiz indirme zincirleri PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. İsyancılık - Renegade'nin zincirleri - İsyancı, görsel roman unsurları ile 2D rol oynama oyunudur, klasik RPG deneyiminin keyfini çıkarın ve itfain anlamını keşfedin.

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Platonic Game Studio

Publisher: something2

sürüm tarihi: 10 Kas, 2018

tür: macera, rpg, görsel romanı, anime

isyancılığı - renegade zincirleri

isyancenti - Renegade zincirleri, klasik ön görünüm tur tabanlı savaşa sahip, görsel roman elemanları ile karıştırılmış 2D rpg'dir. Hikaye, bir iç savaşın eşiğinde bir imparatorluk olan Aereon'da yer almaktadır. Rissa ve arkadaşı Diana'nın macerasına başlayın; Her iki şövalyenin de, İmparatorluğun Başbakanı, İmparatorluğun Başbakanı tarafından atanan, sivil savaşın birinin muhalefet liderlerinden birini yakalayarak gerçekleşmesini önler. Görevinin ortasında Rissa, imparatorluk tarafından gizlenmiş, hoş olmayan bir gerçeği keşfedecek. Gerçek için savaşacak mı, yoksa imparatorluğa sadık kalmayı seçecek mi? İsyancılıkta bulun - Renegade zincirleri!

Özellikler

25+ zırh ve 60+ aksesuar.

ek beceriler eklemek için.

Anahtar fetürleri: 10+ saat oyun HD 2D Grafik Klasik dönüş tabanlı savaş sistemi 4 zorluk ayarlarının seçimi. Her karakterin 40+ beceri ve amp olduğu, çok sayıda kullanılabilir becerisi; Özel. Her karakterin 25+ silah bulunduğu geniş miktarda kullanılabilir ekipman, Oyuncuların belirli aksesuarları donattıkları benzersiz beceri donatımı sistemi Görsel yeni tarz diyalog. 20+ Orijinal CGS. Çeşitli sanatçılar tarafından 20+ koleksiyon sanat eseri. Ayrıca ünlü Endonezya Utaite Fleurishana tarafından iki şarkı sunmaktadır.

Minimum: OS: Windows 7 İşlemci: AMD Athlon 64 x2 6400+ 3.20 GHz veya Intel Core2 Duo E6850 3.00GHz Bellek: 2 GB RAM Grafikler: AMD Radeon HD 5450 / Intel HD 2500 / NVIDIA GT 420 DirectX: Sürüm 9.0 Depolama: 3 GB mevcut alan Ses kartı: stereo 16 bit 44.1 kHz Ek notlar: yüksek yenileme hızı monitöründe, lütfen 60Hz veya 59Hz olarak ayarlayın

Önerilen: OS: Windows 10 İşlemci: AMD Phenom II X4 955 3.20 GHz veya Intel Çekirdek I5-760 2.80 GHz Bellek: 4 GB RAM Grafikler: AMD Radeon HD 6450 / Intel HD 4000 / NVIDIA GT 710 DirectX: Sürüm 9.0 Depolama: 3 GB mevcut alan Ses kartı: stereo 24 bit 192 kHz Ek notlar: Daha fazla bilgi için, bkz. Sorun Giderme Belgeleri
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
111
TELİF HAKKI İHLALİ