Interstellar Rift Full İndir (v0.2.5.14) Oyun indir

Interstellar Rift full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Interstellar Rift, gemi yapımına ve çoklu oyuncunun etkileşimine önem veren açık bir dünya yıldız gemisi simülatörüdür. Oyuncuların düşmanca bir galakside hayatta kalmaları gerekecek ...

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Split Polygon

Publisher: Split Polygon

sürüm tarihi: 23 Haz 2015

tür: eylem, simülasyon, açık dünya, hayatta kalma, bilim kurgu, bina

Interstellar Rift, gemi yapımına ve çoklu oyuncunun etkileşimine vurgu yapan açık bir dünya yıldız gemisi simülatörüdür. Oyuncular, galaksiyi kendi özel tasarlanmış ve inşa edilmiş yıldız gemileriyle keşfedebilir ve fethetebilirler. Uzay geniş, ancak yalnız yüzleşmek zorunda kalmayacaksınız, diğer oyuncular mürettebatınıza katılabilecekler ve yardım edebilir ya da kendi rekabet filolarını yapabilecekler ya da galaksinin karşısında savaşabilecekler.

Galaxy'yi keşfederken bu özel inşa alanını evinizi göndermeye hazırlanın! Sevilmenize, küçük keşif gemilerinden büyük kargo taşımacılığına, hatta muazzam savaş gemileri için bir gemi tasarlamak için Gemi Düzenleyiciyi kullanın. Editör ile gemi güvertizi güverte, içte ve dışta inşa edin. Hemen gitmeyi tercih edersen, diğer oyuncuların yaptığı gemiler için her zaman atölyeye göz atabilirsin ya da kendi planlarınızı yükleyebilirsiniz.

Galaxy, solo çalarken bile tehlikeli bir yer olabilir. Garip Rifts açıldı, skrill olarak adlandırılan yabancı canlıların düşmanca bir yarışını açığa çıkardı. İşaretlenmemiş bırakılırsa, girişimcinizde HAVOC'u kıran güneş sistemlerini devralacaklar. Onlarla yalnız savaşabilir ya da arkadaşlarınızın yardımını arayabilir ve birlikte bir gemiyi arayabilirsiniz. Ancak, tüm pilotlar iyi bir neden için savaşmayacak, korsanlar ve rakip filolar senden ve senin kargonuzdan sonra gelebilir. Gemiye karşı Gemiye Gönderiyle savaşın ya da gemilerine yolunuzu açın ve mücadeleyi kapatın, yakın çeyreklik atışlarında.

Yıldızlararası Rift'in ekonomisi, galakside toplanabilecek kaynaklara geçer. VAST Asteroid kayışları, değerli cevher ve minerallerle dolu gezegenleri ve güneş sistemlerini daire içine alır. Kaynak çıkarıcılarınızı başlatın ya da sizin için zor emek yapmak için bir madencilik dronları dalgası gönderin. Logicorp ve Galaktik Ticaret mağazalarını ziyaret edin ya da yakıt yakıtlarken sarhoş pilotlarla sert bir pazarlık yapın. ACTR (otomatik kargo transfer rölesi) ile üretim hatlarını otomatikleştirin ve diğer oyuncularla ticaret yapmak için kendi mağazanızı veya yakınlarda olabilecek herhangi bir ticari uçağı ayarlayın.

Müttefike bir hizip seçtikten sonra, Galaxy keşfetmek için açıktır. Sizden yeni sistemlere taşıyan uzamsal yarıkları açmak için Rift jeneratörlerini kullanın, bir sistemi keşfetmek galaksiyi dışarı çıkarmanıza ve sistemlerin konumunu istediğiniz özel kaynaklarla bulunmanıza yardımcı olur. Etkilerini genişletmek isteyen şirketler ve hizipler için yeni ticaret yayınları oluşturun ve güvenli istasyonlar ve sektörler kurmalarına yardımcı olun. U-Nits için görevleri üstlenin ya da kar elde etmek için birden fazla sistemde iyi fırsatlar bulun.

Minimum: OS: Windows 7 veya üstü İşlemci: Intel Çift Çekirdekli 2GHz Bellek: 4096 MB RAM Grafikler: NVIDIA GeForce GTX 560 veya daha yüksek Ağ: Geniş Bant İnternet Bağlantısı Depolama: 10 GB mevcut alan Ek notlar: OpenGL 3.3 veya daha yüksek gerekli

Önerilen: OS: Windows 7 veya üstü İşlemci: AMD veya Intel Quad Core Bellek: 8192 MB RAM Grafikler: NVIDIA GEFORCE GTX 970 veya daha yüksek Ağ: Geniş Bant İnternet Bağlantısı Depolama: 10 GB mevcut alan Ek notlar: OpenGL 3.3 veya daha yüksek gerekli
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
58
TELİF HAKKI İHLALİ