Into The Eternal Full İndir Oyun indir

Oyun / 17 April 2021

Ebedi Bedava İndirme PC oyunu direk indir ve torrentte kırılmış durumda. Ebedi içine, üçüncü bir kişinin eşsiz bir karışımını ve yan kaydırma savaşlarının eşsiz bir karışımını içeren büyük bir eylem RPG'dir.

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Zero Infinite Games

Publisher: Zero Infinite Games

Çıkış tarihi: 15 Nis, 2021

tür: macera, rpg, açık dünya, anime, eylem

Ebedi'ye olan tanrılar, dünyalar yaratabiliyor ve olaylardaki olayları belirleyebilir. O dünyadan yükseldikten sonra artık kontrol edemezler ve insanın yaratılışları tarafından yapacağına güvenmelidir. Birçok dünya, insanın savaş tutkusundan dolayı mahvolduğundan sonra, tanrılar bir çözümle geldi. Her 900 yılda bir okyanustan yükselecek olan Büyük Exiler adında bir canavar yarattılar - ve eğer adam onu ​​yok etmek için birlikte çalışmazsa, o zaman büyük canavar her şeyi mahveder. Adam başlamak zorunda kalacaktı.

Oyunun açıldığı gibi, canavar bir kez daha okyanustan yükseldi ve ona karşı silah almalısın.

Ebedi içine, üçüncü bir kişinin eşsiz bir karışımını ve metroivania tarzı savaşların eşsiz bir karışımını içeren büyük bir eylem rpg'dir. Masif dünyayı keşfettikçe üçüncü kişinin omzunun üzerinden yan kaydırma savaşına sorunsuz bir şekilde geçiş yapacaksınız. Her turda sırları olan büyük bir dünyayı keşfedin. Yeni yetenekler için mağaraları yağlatın, kaybolan hazineyi bulmak için Ruh alemine girin, avcının loncali için Trophy Canavarları'nı izleyin, bir çiftlik satın alın ve güçlü iksir ve yükseltmeleri demlemek için bitkileri yetiştirin ve ruhunuzu şişeleyerek diğer oyunculara yardım edin - Savaşa girdin.

Minimum: OS: Windows 10 İşlemci: i3 veya daha iyisi Bellek: 2 GB RAM Grafikler: GeForce 940m, Radeon Rx 580, GTX 1030, GTX 1650, GTX 750 - Çoğu Bütçe GPU'lar oyunu iyi çalışmalı Depolama: 2 GB mevcut alan

Önerilen: OS: Windows 10 İşlemci: I5, Ryzen 3 veya daha iyisi Bellek: 2 GB RAM Grafikler: 1080p / 1440P'de 60 FPS'de ultra ayarlar için GTX 1060 veya daha büyük Depolama: 2 GB mevcut alan
İndirme Linkleri

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki
21
TELİF HAKKI İHLALİ