Into The Gloom Full İndir (v1.6) Oyun indir

Oyun / 14 June 2017

Kasvetli full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Kasvette - Korku için hazırlıklı olun ve bu piksel tarzı korku macerasında, beş olası bitişe sahip olan bu piksel tarzı korku macerasında!.

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: earrgames

Publisher: Uçan İnteraktif

sürüm tarihi: 30 Oca 2015

tür: macera, eylem, korku, bulmaca

Kasvet içine, retro tarzı grafiklere dayalı bir ilk kişi bulmaca çözme karı oyunudur.

Sadece siyah, beyaz ve kırmızı renkleri içerir. Eşyaları bulmak ve bulmacaları çözmek için 18 şüpheli seviyeyi keşfedin. Yolunuz boyunca korkunç etkinliklerle karşılaşacaksınız ve "gölge" dan kaçması gerekir.

Bu atmosferik bir korku oyunudur; Creepiness sadece canavarlar hakkında değil, çevre, zengin zarflama sesleri ve ara sıra atlama korkuları. Bu oyun aynı zamanda alıcı ve kullanımı ile sınırlı olmayan gerçek dinamik bulmacalara sahiptir. Kulaklıklar en iyi deneyim için şiddetle tavsiye edilir.

Korku için hazırlanın ve bu piksel tarzı korku macerasında hayatınız için koşmak, beş olası sonu içeren korku macerası!

Minimum: OS: Windows XP İşlemci: 1.6 GHz veya daha iyi Bellek: 512 MB RAM Grafikler: 256 MB VRAM Depolama: 160 MB Mevcut alan Ek notlar: Tavsiye edilen kulaklıklar

Önerilen: OS: Windows 7/8 / 8.1 İşlemci: 2.0 GHz çift çekirdekli veya eşdeğeri Bellek: 1 GB RAM Grafikler: 512 MB VRAM Depolama: 160 MB Mevcut alan Ek notlar: Tavsiye edilen kulaklıklar
İndirme Linkleri

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
23
TELİF HAKKI İHLALİ