Iron Crypticle Full İndir (v1.01.05) Oyun indir

Oyun / 13 June 2017

Demir şifreli full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Demir şifreli, 1 ila 4 oyuncu yerel Co-Op için RPG elemanları olan bir arcade ikiz çubuk zindan shooter! Gizemli, kötü niyetli bir güç, Cryptonia'nın prensesini kaçırdı ...

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: karışık pelican

Yayıncı: tikipod

sürüm tarihi: 12 Tem, 2017

tür: eylem

Lütfen dikkat: `Demir Kripticle`,` Demir Figle``in genişletilmiş ve gelişmiş bir sürümüdür - bir dizi oyun, görsel ve sunum yükseltmeleri ve iyileştirmeleri içeren.

Cryptonia'nın prensesi ve kriyptonianın şanlı kraliyet hazineleri kaçırıldı!

Yıkanmış Kingsguard harekete geçmeli ve kurtarma misyonu üzerindeki antik büyülü kriptilere daldırmalı!

arcade klasiklerinden ilham alan

Hepsi bir hayalet ve goblinler / gauntlet tipi ortaçağ ayarına yerleştirilmiş, kabarcık Bobble / Rainbow Adaları'ndan ilham alan bir öğe toplama sistemi tarafından derinleşen, Smash TV / Robotron'un çekirdeği etrafında yapılandırılmış demir şifrelemeyi özetleyebilirsiniz.

Oyun özellikleri

Her katın koruyucu canavarlarını geçerken hayatta kalmak istiyorsanız, yeteneklerinizi yükseltmeniz gerekir. Hız, Hasar, Yangın Hızı ve Silah Süresi, dükkanlardan ya da yiyecek alıcılarını taşıyan dikkatli zincirleme yoluyla yükseltilebilir.

Çoğu düşman, zincir toplama hokkabazlığını hitap etmeniz durumunda, korkunç yaratıkların orduları aracılığıyla yavaşlatırken zincir toplama yapmanız gereken bir gıda maddesini (lezzetli peynir, kek, lolipoplar, hotdoglar, meyve ...) bırakır.

Güzergah seçimi de çok önemlidir, her katta bir branşing oda sisteminden oluşur. Her oda tipinde avantajları ve dezavantajları vardır - artı her oyunda her oyunda tüm vardiya hakkında, sadece ayak parmaklarınızda tutmak için!

Görevinizde size yardımcı olmak için bir dizi silah, büyülü kaydırma ve kilidini açmak için öğelerdir. Yakın dövüş için acil durumlar için hızlı kaçış için çizgi hareketine güvenebilirsiniz veya düşman sıralamasında bir delik açmak için atomik yumruğunuzu etkinleştirebilirsiniz.

Teklif ne olduğunu görmek için Cat tüccarını ziyaret ettiğinizden emin olun. Veya ekstra para ve sağlık kazanmak için arcade odasını deneyin. Solo oynayabilir ya da 4 oyuncuya kadar yerel Co-op; Her iki durumda da, kriptleri demir kripticülündeki maceralarınızı ortaya çıkarmak için birçok sır ile derinleştirin.

Minimum: OS: Windows 7, Windows 8, Windows 10 İşlemci: Çift çekirdekli 2GHz veya üstü Bellek: 2 GB RAM Grafikler: GL 2.0 uyumlu video kartı (Intel HD4000 veya daha iyi) Depolama: 120 MB Mevcut alan

Önerilen: OS: Windows 7, Windows 8, Windows 10 İşlemci: Çift çekirdekli 2GHz veya üstü Bellek: 4 GB RAM Grafikler: GL 2.0 uyumlu video kartı (Intel HD4000 veya daha iyi) Depolama: 200 MB Mevcut Alan
İndirme Linkleri

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
20
TELİF HAKKI İHLALİ