Jamestown+ Full İndir Oyun indir

Jamestown + full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Jamestown + - Jamestown + 'da 17. yüzyılda SAIL SAIL, JAMESTOWN +: Bütün beceri seviyelerinin oyuncuları için heyecan verici olmak için tasarlanmış 1-4 cesur ruhlar için işbirlikçi bir ateş-emme.

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: final formu oyunları

Publisher: BatteryStaple Games

sürüm tarihi: 12 Aralık, 2019

tür: eylem

Yerden, tüm beceri seviyelerinin oyuncuları için heyecan verici bir deneyim olmak için inşa edilmiştir, Jamestown +, yeni gelenleri ateş etmek için canayakın, aynı zamanda Türe Crave'nin sert hayranlarını sağlayan tam gazlı mücadeleyi de sunuyor.

17. yüzyılda set British Colonial Mars, Jamestown + dört oyuncuya kadar neoklasik bir kooperatif atış emmedir. Lush PixelArt ve ödüllü bir orkestra müziği, Britanya'nın son bastişini korumak için Raleigh'in savaşına girmesini sağlıyor: Jamestown Colony. Jamestown +, modern bir bükülme ile klasik bir arcade shooter'ın tüm yoğunluğunu, derinliğini ve sevgiyle el yapımı piksellerini içerir: derinlemesine entegre kooperatif oyun.

Sekiz yıl yapımında, bu, eleştirel olarak kabul edilen ilk başlığın son form oyunlarından uzak genişletilmiş ve remastered baskısıdır.

Hepsi için eğlenceli:

"+" ile ne demek istiyoruz ?:

Anahtar fetürleri: Jamestown'ın geniş zorluk düzeyleri dizisi, yeni gelenler, çeken bir tür tarımın içine girmenin heyecan verici bir yolunu veriyor, aynı zamanda crrave-controling yoğun eylemi de öneriyorlar. Jamestown + herhangi bir sayıda oyuncuya güzelce oynuyor - sadece bir kerede tüm ekip yok edildiğinde bir kredi kaybedeceksiniz, bu yüzden her zaman eylemde bir bonus arkadaşınız olması için mutlusun! Her türlü denetleyici türünün dördüne kadar oynayın! Jamestown + 'ın Kontrol Cihazı Algılama ve AMP; Anahtar Rebinds Size ve arkadaşlarınızın elinizde olduğunuz her şeyle oyuna girmesine izin verir. Dört fareler? Kontrol. Bir fare ve üç klavye? Kontrol. Bir buhar kontrolörü, bir DDR pedi, bir rock grubu gitarı ve bir uçuşumum kontrolörü? Kontrol edin ve ayrıca bize bunu yaptığınız bir videoyu gönderin. Phobos & Amp'te ayarlanan iki yeni, el işi seviye; Deimos, Mars'ın ayları.

Minimum: OS: SP2 / Vista / 7 ile Microsoft® Windows® XP İşlemci: Intel® Pentium ™ 4 2.4 GHz veya daha iyi Bellek: 512 MB RAM Grafikler: 256MB + Video RAM ve tam GLSL destekli OpenGL 2.0 grafik kartı DirectX: Sürüm 9.0c Depolama: 350 MB mevcut alan Ek notlar: oyuncu başına bir klavye, denetleyici veya fare gereklidir. Birden fazla fareyi ve / veya klavyeyi destekler. Fare oyun için gerekli 3 düğmeler.
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
37
TELİF HAKKI İHLALİ