JetmanGo Full İndir Oyun indir

Jetman Full indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Jetman GO - Multiplayer GunFights'a, daha önce oynadığınız FPS gibi gökyüzünde uçmakta özgürsünüz. Tamamen düz bir oyun alanı olan 4 silah seçebilirsiniz.

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: linkflag Studio

Publisher: linkflag studio

sürüm tarihi: 10 Kas, 2017

tür: eylem, gündelik, bilimkartma, macera, hayatta kalma, simülasyon

Daha önce oynadığınız FPS gibi gökte uçmak için ücretsiz olduğunuz çok oyunculu silahları yok. Tamamen düzeyli bir oyun alanı ve farklı stratejilerle 18 güzel harita olan 4 silah seçebilirsiniz.

Oyun, gerçek fiziksel sistem ve yüksek performans optimizasyonu ile Unreal 4 motor kullanılarak oluşturdu. Tek oyunculu, çok oyunculu ve meydan okuma modunu destekler. Muhteşem ve seyretmek için bir zevk ve oyunu istediğiniz zaman alabilirsiniz.

Jetpack'inizi donatın ve gökyüzünde savaşın!

Bina Savunma Oluşturma:

Bina Savunma Kullanımı:

Minimum: OS: Windows 7 veya daha yeni İşlemci: 2.4 GHz Çift Çekirdekli Bellek: 2 GB RAM Grafikler: NVIDIA GTX 260 veya ATI 4850 DirectX: Sürüm 9.0c Ağ: Geniş Bant İnternet Bağlantısı Depolama: 4 GB mevcut alan

Önerilen: OS: Windows 7 veya daha yeni İşlemci: 2.5 GHz çift çekirdekli Bellek: 4 GB RAM Grafik: nvidia gtx 660 veya daha iyi, ATI 7950 veya daha iyi DirectX: Sürüm 9.0c Ağ: Geniş Bant İnternet Bağlantısı Depolama: 6 GB mevcut alan
İndirme Linkleri

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
32
TELİF HAKKI İHLALİ