Judgement Full İndir Oyun indir

Oyun / 31 December 2015

Yargılama full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Yargılama, yargının yaşam, ölüm veya aradaki bir yerde arasındaki fark anlamına geldiği hikaye odaklı, karar verme macera oyunudur. Bu bir ahlak oyunudur ....

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Nathan Archer, Luke Brown, Dan Kramer

Publisher: Newfa Games

sürüm tarihi: 15 Eyl, 2015

tür: macera, rpg

UYARI: Bazı oyuncular, yargılamanın temasını / içeriğini rahatsız edici bulabilirler. Rahatsız edici düşüncelere / görüntülere duyarlıysanız, kendi riskinizde oynayın.

Karar, yargının yaşam, ölüm veya aradaki bir yer arasındaki fark anlamına geldiği hikaye odaklı, karar verme macera oyunudur. Bu bir ahlak oyunu ve ne kadar gri olabilir. Cilalı bir savaş sistemine ek olarak, yargılama, her bir kararın oyunda farklı bir sonucuna yol açtığı dinamik bir hikaye sunmaktadır. Sonuç olarak, oyuncunun yapabileceği farklı seçimler kombinasyonu vardır, bu yüzden her oyuncu (veya oyun) farklı bir deneyime ve farklı bir sona sahip olacaktır.

Oyun, oyunun oyununda veya gerçek hayatta yapacağı veya daha önce yapabileceği kararlar söz konusu olduğunda düşünce için yiyecek sunan tahsil notları ile kandırılır.

İlk formunda, tasarımcı 15 yaşındayken yaratıldı. Perspektifler ve temalar, bir hikaye anlatmaya çalışan 15 yaşında bir çocuğun kökenleri var. Burada ve orada çalışıldı ve bugünün olduğu noktaya ulaştı.

Minimum: OS: Windows 7 İşlemci: W Bellek: 12 MB RAM

Önerilen: OS: Windows 7 Bellek: 12 MB RAM
İndirme Linkleri

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
25
TELİF HAKKI İHLALİ