Jump Stars Full İndir Oyun indir

Yıldızları atla full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Jump Stars, kooperatif ve rekabetçi oyun arasındaki çizgileri bulanıklaştıran iki ila dört oyuncu parti oyunudur. Şovu yenmek için bir takım olarak çalışın, ancak sadece bir kazanan olabilir! Kim ....

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Jamit Games

Publisher: Curve Digital

sürüm tarihi: 9 Haz 2017

tür: eylem, gündelik

Atlama Yıldızlarını tanıtmak, bir tuhaf, şiddetli bir oyun şovunda oyuncuya oyuncuya karşı oyuncu olan Bonkers yeni yerel çok oyunculu parti oyunu, toplu olarak derilerini kurtarmak için rekabet ederler.

Yapabildiğiniz kadar puan almak için bir ekip olarak işbirliği yapın, sonra atlayın, yumrukla, kırmak, muntap, patlayabilir, patlayabilir, patlayabilir, patlayabilir, patlayabilir ve birinci sırayı çalmanın yolunu çıkar!

, "turnuvada", uğursuzca guguklu ev sahibi tarafından seçilen dört rastgele mini oyunun her birinde yeterli ekip skoru alarak "Gauntlet" almaya çalışın! Veya, 25 farklı ortamda, "Şovum" da bir dizi benzersiz mini oyun dizisini seçerek kendi serisini oluşturun. Sonra oynatmak için 24 farklı cosplaying Cubee yarışmacısından birini seçin!

Minimum: OS: Windows Vista / 7/8/8.1 / 10 x86 ve x64 İşlemci: Intel Core2 Duo E6750 (2 * 2660) veya eşdeğeri | AMD Athlon 64 x2 Çift Çekirdekli 6000+ (2 * 3000) veya eşdeğeri Bellek: 1024 MB RAM Grafikler: GEFORCE GT 740 (2048 MB) veya eşdeğeri | Radeon HD 5770 (1024 MB) DirectX: Sürüm 11 Depolama: 1500 MB Mevcut alan
İndirme Linkleri

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
70
TELİF HAKKI İHLALİ