Jumpix Jump Full İndir Oyun indir

Oyun / 08 December 2015

Jumpix Jump Free indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Jumpix Jump - Jumpix Jump Maceraları'na girin, atlama bulmacalarını çözün, tüm elmasları toplamaya ve bir sonraki seviyeye girişi bulmaya çalışın!

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Seaside Digital Arts

Publisher: Seaside Digital Arts

sürüm tarihi: 12 Şub, 2016

tür: macera, gündelik

Jumpix Jump Maceralarını girin, atlama bulmacalarını çözün, tüm elmasları toplamaya ve bir sonraki seviyeye girişi bulmaya çalışın!

Oyun, çocuklar için özel olarak tasarlanmış, elmasları toplamaktan ve basit bulmacaları çözmeyi düşünmeye zorlamak için özeldir. Oyun Ana hedefi, bir sonraki seviyenin girişini bulmak ve mümkün olduğunca çok sayıda elmas toplama yapmaktır. Ancak, bu şekilde bulmanız gereken elmasları çözmek veya gizlemek için bulmacaları atlama doludur. Tüm elmasları toplamak isteğe bağlıdır, ancak aynı zamanda sizin için bir zorluktur! Seviyeler, açık ve iç mekan ortamlarını mükemmel bir rahatlatıcı ve eğlenceli bir macera verecek şekilde birleştirir!

Minimum: OS: Windows 7 İşlemci: Intel Çift Çekirdekli 2GHz Bellek: 1 GB RAM Grafikler: 1GB DirectX 9.0c DirectX: Sürüm 9.0c Depolama: 2 GB mevcut alan Ses kartı: Herhangi bir DirectX uyumlu

Önerilen: OS: Windows 10 İşlemci: Intel i7 Bellek: 2 GB RAM Grafikler: 2GB DirectX 12 DirectX: Sürüm 12 Depolama: 2 GB mevcut alan Ses kartı: Herhangi bir DirectX uyumlu
İndirme Linkleri

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
21
TELİF HAKKI İHLALİ