JumpJet Rex Full İndir Oyun indir

jumbjet rex full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Jumpjet Rex - Dinozor Jump-Jet Becerilerinizi, Platformer Türünü yeniden tanımlayan bir oyunla test edin; "Platflyer. & Amp;"; Basitçe söylemek gerekirse, bir t-rex ....

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Treortress Games

Yayıncı: Treortress Games

sürüm tarihi: 21 Nis, 2015

tür: eylem, macera, yarış

Retro Platformer Flare

JumpJet Rex, Dino severlerini 90'ların başındaki 2 boyutlu görkemli günlerine geri aktaran güzel çizilmiş 16 bitlik grafikler ve klasik chiptune müziğine sahiptir.

Sırlar ve koleksiyonlar

Galaxy'nin karşısındaki düzinelerce öğe ve keşfedilecek birçok gizli alanla, JumpJet Rex, evdeki hazine avcıları için çok şey sunar!

tekrarlanabilirlik

Bir zaman meydan okuma bükümüyle, oyuncular platformluk cesaretlerini kanıtlamak için her seviyeyi birden çok kez tekrarlayabilirler. Hayaletleri dünyanın en iyi oyuncularına karşı yarışacak ya da en iyi zamanları kimin gönderebileceğini görmek için doğrudan arkadaşlarınızla rekabet edin!

katil eski okul oyun

Platformcuların ne zaman o kadar zor olduğunu unutmayın, insanların elleriyle oynamalarına zarar verecekler, ancak bir seviyeden geçtikten sonra inanılmaz hissediyor musunuz? Bu anları Jumpjet Rex'in yorucu platformu zorlukları ve retro patron savaşları ile yeniden yaşayın.

Co-op modu

Tüm Dinokint'i dev bir asteroitten tasarruf edin Dünyadaki varyollaşıyor, küçük kollu bir T-Rex için oldukça uzun bir görevdir, bu nedenle oyuncular zorluklar almak için bir arkadaşınızla birlikte olabilir. Takım arkadaşları, kütle obliterasyonundan kaçınmak için çabaları koordine etmelidir.

Özelleştirme ve yükseltmeler

Hiçbir iki T-Rex'ler aynı değildir ve fanlar kendi karakterlerini kişiselleştirebilecekler ve seyahatlerini harekete geçirdikleri yağma ile yükseltebilecekler.

Minimum: OS: Windows XP + İşlemci: SSE2 Talimat Seti Desteği. Bellek: 512 MB RAM Grafikler: DX9 (Shader Model 2.0) Yetenekleri; Genellikle 2004'ten bu yana yapılan her şey çalışmalıdır. Depolama: 200 MB Mevcut Alan
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
54
TELİF HAKKI İHLALİ