Jurassic Safari Hunt Full İndir Oyun indir

Jurassic Safari Hunt full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Jurassic Safari Hunt - En tehlikeli canavarları avlayan, Adrenalin'in benzeri görülmemiş dalgalanmayı hissedin! Jurassic Safari Hunt oyunu sizi doğrudan antik dünyalarına getirecek ...

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Simülatörler canlı

Publisher: Simülatörler Live

sürüm tarihi: 25 May, 2018

tür: eylem, simülasyon, atıcı, açık dünya, hayatta kalma

Sıradan hayvanların avlanması günümüzde sıkıcı olur. Ve profesyonel avcılar daha egzotik ve heyecan verici bir şey arayışıdadır. Ve av ajansı "Dino Warriors" sadece çekici bir teklifi var. Dünyamızın en büyük avcılarını avlamakla nasıl? Geçmişe geri dön ve dinozorları avla! Hiç şüphe yok ki her avcı için arzu edilen bir kupa.

Prehistorik Dünya Çayırları ile dolaşmaktan ve en tehlikeli avları avlamaktan daha iyi olabilirler? Tabii ki, sadece en iyi av silahları var. Özel olarak eğitilmiş bir köpek kolayca bir avı görecektir.

Birkaç dinozor avcılığı kurallarını hatırlayın:

Ancak, avcı ile av arasında sadece bir adım olduğu için dikkatli olun. Farklı dinozorların özelliklerini dikkate alın ve doğru stratejiyi düşünün.

Jurassic Safari Hunt Anahtar özellikleri:

Bu şansı kaçırmayın ve "Dino Warriors" av ajansını ziyaret edin. Av koleksiyonunuzun en büyük kupasını alın.

Anahtar fetürleri: En güçlü silahları seçin; Farklı tarih öncesi dünya konumlarını ziyaret edin; Av köpeğinizin yardımıyla arzulu bir av arayın; Özel odada bir kupa koleksiyonu toplayın. Avlanacak dinozorların çeşitliliği; Vazgeçilmez asistan - av köpeği; En iyi kupa toplamak için özel oda; Şaşırtıcı tarih öncesi dünya yerleri.

Minimum: OS: Windows 7 İşlemci: 2GHz çift çekirdekli CPU Bellek: 1 GB RAM Grafikler: 512 MB DirectX: Sürüm 9.0 Depolama: 600 MB Mevcut alan
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
56
TELİF HAKKI İHLALİ