Just a Jumping Square Full İndir Oyun indir

Sadece bir atlama kare full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Sadece bir atlama karesi zorlu bir minimalist platformer oyunudur, amaç basittir, tüm belirteçleri ölmeden seviyeden toplayın.

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: alfa-omega

Publisher: alfa-omega

sürüm tarihi: 5 Mar, 2018

tür: eylem, macera

Sadece bir atlama karesi zorlu bir minimalist platformer oyunudur, amaç basittir, tüm belirteçleri ölmeden seviyeden toplayın.

arka plan müziğiyle rahatlayın Aynı zamanda bir seviyeyi tamamlamaya çalışırken sinirlenirsiniz.

Doğrusal olmayan ilerleme, düzeyi sırayla tamamlayabilir veya bir seviyeyi tamamlayamazsanız, sadece atlayın ve bir sonrakine gidin, son seviyeye her bir önceki seviyeye ulaşabilirsiniz.

Daha zor bir zorluk istiyorsanız (daha sert!?) Tüm buhar başarılarını almaya çalışın.

Özellikler:

Anahtar fetürleri: Belirteçleri toplamak için platformlar arasında zıplayın, çivilere dokunmayın lütfen ? Doğrusal Olmayan Oyun, isterseniz bazı seviyeleri atlayabilirsiniz. Havada atla (çift atlama değil). Kolaydan çok kolay, kolay seviyelerden başlayın, gerçekten zor seviyelerle biter. Buhar başarıları ile zorluğu arttırın.

Minimum: OS: Windows XP, Vista, 7, 8, 10 İşlemci: Intel Core I3 veya daha iyisi Bellek: 128 MB RAM Grafikler: Intel HD 5500, Gforce 8800GT DirectX: Sürüm 9.0c Depolama: 30 MB Mevcut alan

Önerilen: OS: Windows XP, Vista, 7, 8, 10 İşlemci: Intel Core I3 veya daha iyisi Bellek: 128 MB RAM Grafikler: Intel HD 5500, Gforce 8800GT DirectX: Sürüm 11 Depolama: 30 MB Mevcut alan
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
41
TELİF HAKKI İHLALİ