Just Ski Full İndir Oyun indir

Sadece kayak full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Sadece kayak - zor, minimalist, bir tane daha denemesi, fizikte güçlü oyun hayal kırılmış durumdalığına uğratmak ve ödüllendirmek için ..

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Jeff Weber

Publisher: Jeff Weber

sürüm tarihi: 7 Şub, 2018

tür: eylem, simülasyon

Sadece kayak zorlu, minimalist, fizik yönlendiren bir oyundur, bu, sizi başında sinir bozacak ve cezalandıracak ancak sonunda ustalık hissi ile ödüllendirir.

Kontroller

Sadece kayak kontrolleri, kayak dublör simülatörü olarak adlandırılan eski ve terk edilmiş bir oyundan ödünç alınmaktadır.

Kayakçı üzerindeki tek kontrolünüz, onu çömelmesi veya onu uzatmasını sağlamak için farenizi aşağı doğru hareket ettirmektir. Tamirciyi anlamak çok basit ama usta için sağlıklı bir uygulama gerektirir.

Sadece kayakla başarı anahtarı, havadayken dönmeni kontrol etmeyi öğreniyor. Hepsi açısal momentumun korunması için bir his kazanmakla ilgilidir: daha hızlı döndürmek için çömeleş, daha yavaş döndürmek için uzanır.

Amacınız

Sadece kabine kaydırın.

ÖĞRENME eğrisi

Bisiklete binmeyi öğrenmek, sadece kayak, başında kıvrılıyor ve imkansız hissedecek, ancak ustalaşılan bir zamanlar, işleri ilginç tutmak için doğru miktarda zorlukla pürüzsüz ve ödüllendirici hissedeceksiniz.

- eğlenceli ve oynadığınız için teşekkürler!

Minimum: OS: Windows XP, Vista, 7, 8, 10 İşlemci: 2Ghz Bellek: 4 GB RAM DirectX: Sürüm 9.0c Depolama: 50 MB Mevcut Alan
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
64
TELİF HAKKI İHLALİ