JYDGE Full İndir (v1.2.2) Oyun indir

jydge full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Jydge - Jydge'unuzu oluşturun. EdenbyRG'ye girin. Canlı bir şekilde çıkmak. Suçu ortadan kaldırabileceğiniz bu yasa-ama korkunç Roguehate yukarıdan aşağıya atıcıda kendi sibernetik jydge'unuzu oluşturun ....

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: 10tons Ltd

Publisher: 10tons Ltd

sürüm tarihi: 4 Eki, 2017

Tür: eylem, bilimci, sci-fi, atıcı, rpg, strateji, simülasyon

Jydge'unuzu oluşturun. EdenbyRG'ye girin. Canlı çık.

Edenbyrg'in uyuyan megacity'deki suçu ortadan kaldırabileceğiniz bu yasal ama korkunç Roguehate yukarıdan aşağıya atıcıda kendi sibernetik jydge'unuzu oluşturun. Jydge'unuzu büyüterek, tokmak tüfeğinizi değiştirerek ve eldeki görevlere uyacak korkusuz yoldaşları seçerek kendi oyun tarzınızı oluşturun. Yalnız Git veya Paylaşılan Ekranda Co-Jydge ile Takım Toplu Co-Op.

Gölgelerde gizli ve gizlenir misiniz? Yoksa evildoers kafasına saldıracak mısın? Belki de onlara bir mesafeden bitlere roket olacaksın? Ya da belki senaryoları çözmek için kendi pervasız arkadaşlarınızı getirin mi?

Milyarlarca farklı oyun değiştirme kombinasyonları, PlayStyle'ınıza uyacak araçları bulmanızı sağlar.

Gölgelerde sessizce gizlice girmek için gizli artışları kullanın. Kendinizi dev ve perps etrafına fırlatır. Kendinizi küçük ve daha küçük kırılmış durumdalar aracılığıyla uydurun. Ya da artırmaları birleştirin: Kendinizi minik bir dev yapın. Sana kalmış.

Ultra çok yönlü ve hukukun modsuz silahlarınızla tatlı acımasız jistice.

§ Yangın kurşun, lazerler ve düzinelerce oyun değişen etkisi ile değiştirilmiş elektrik.

§ Perps'i "ikna veya öl" moduyla yanınıza katılmaya ikna edin.

§ Düşmanın genel yönünde roket ateşi ateşleyin ve knepapap'ın bir mesafeden ayrıldığını duyun.

§ Damlar için Dynamite Gavel Modunu Duvarlar aracılığıyla kullanın ve düşmanları beyin sapına hızlı bir darbe ile patlatın. Yanlış yapıcının gözünün soketinden çıkmasını gözlemleyin.

§ Yanan ceza etini yanan ceza etini, yanan plazma modunu kullanarak koklayın ya da sadece yavaşça onları Sandman moduyla bilinçsiz olarak vurun.

Tokmak, kanununuz.

Suç pis kokusu Edenbyrg'yi devraldı. Ancak umutsuzluğa düşmeyin, yasal ama korkunç jydges, tüm yasal davranışları hızla düzeltmek için tasarlanmıştır.

Minimum: OS: Windows XP / Vista / 7/8/10 İşlemci: 2 GHz Bellek: 2048 MB RAM Grafikler: SM 3.0+ DirectX: Sürüm 9.0c Depolama: 395 MB Mevcut Alan
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
49
TELİF HAKKI İHLALİ