Kageroh: Shadow Corridor Full İndir (v2.11 & ALL DLC) Oyun indir

Kageroh: Gölge Koridor Ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Kageroh: Gölge koridoru - şimdi buharda, yepyeni içerikle yenilendi! Kendinizi popüler, Japonca indie korku unvanının en son bölümüne daldırın, Kageroh: Gölge ...

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Kazukishiroma

Publisher: Kazukishiroma

sürüm tarihi: 8 Mar, 2019

tür: eylem, korku

Şimdi buharda, yepyeni içerikle yenilendi! Kendinizi popüler, Japon indie korku unvanının en son bölümüne daldırın, Kageroh: Gölge Koridoru.

■ randomize zindanları travers.

Her oyunla değişen geleneksel Japon mekanlarında koyu ön ödemeli koridorlar arasında gezin.

Her durumu, kendi yolunuzu bulmak için her kaynağı kullanarak, kendi yolunuzu bulmak için. Almak için kimsenin ayarlanmış bir rota yok!

■ Her köşede sizi takip eden noh maskesinin lanetini dikkat ettirin.

NOH maskesinin tehditkarlarını gözden geçirirken, her seferinde sizi ensfat etmek için tüm duyularını kullanırlar.

Koridorların eşsiz denizcilerinin özelliklerini öğrenir, sizi takip eden kötülüğü ele geçirmek için farklı stratejiler kullanarak.

■ Çeşitli, yeni öğelerin kullanımını kullanın.

Yaşamınızı hayatta kalma mücadelesinde uzatmak için her türlü olan her odanın köşelerini, büyük veya küçük bir şekilde keşfedin.

■ Kendinizi tamamen yeni bir KAGERHEH'nin korkularına daldırın: gölge koridoru

başlangıçta ücretsiz bir indie unvanı olarak, daha önce olduğu gibi aynı oyunun tadını çıkarın, yeni bir hikaye, ek oyun mekaniği ve ekstra içerik bolluğu ile elden geçirildi. Kageroh: Gölge Koridoru'nun en yeni taksitinde ek içeriğin 10'dan fazla değerinin tadını çıkarın!

Önceki oyunun bir kıdemiyiz ya da diziye yeni gelen olup olmadığınız, tümü gölge koridorunun dünyasında bekleyen keyifli korkuların tadını çıkarabilir.

Minimum: OS: Windows 10 32bit İşlemci: Intel Core i5 Bellek: 1 GB RAM Grafikler: Nvidia GeForce GTX 970 Depolama: 2 GB mevcut alan
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
92
TELİF HAKKI İHLALİ