Karate Krab Full İndir (Inclu DLC) Oyun indir

karate krab full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Karate Krab, oyuncu tarafından terk edilmiş bir yengeç hakkında 2.5D eylem platformudur, Karate biçiminde intikam alıyor!

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Sıvı fidan

Publisher: Sıvı fidan

sürüm tarihi: 16 Şub, 2018

tür: casual, eylem, macera

Sualtı, dövüş sanatları, mayhem. Karate Krab hızlı tempolu 2.5D platformu

Karate Krab, kendisini bulur. 'Karate Shasses' KK'sini kullanarak, Chasss'ı ya da düşmanları kızdırmak için yüksek hızda dört farklı talimata geçebilir. Bir düşmana çarptıktan sonra, KK daha sonra tekrar zincir göstermesine neden olabilir!

60 seviye ve 3 patronlu, Karate Krab gergin eylem ve eğlenceli bir oyunla doludur.

Her seviyede koleksiyonları almak ve gizlemek için birden fazla yol var!

Hıza göre her seviyede 3 yıldızlı bir balık derecelendirme sistemi ile, mümkün olduğunca fazla yıldız kazanan Karate Krab yoluyla yarışmanız önemlidir!

onun oyuncu tarafından terk etti, kahramanımız kendini yalnız uyanıyor. Yorulmadan aradıktan sonra, onu yenerdi. Bir tekne, yüzeylerdeki dalgalar yoluyla çarpıyor, ardından bir nesne düştü. Kahramanımıza doğru yüzerken, nesnenin beyaz bir GI olduğunu açıkça ortaya çıkar! Meraklı, kahramanımız GI'ye dokunuyor ve kendisini kelimenin tam anlamıyla hiçbir sebep olmadığı için karate gücüyle taklit etti.

Yeni bulunan gücüyle birlikte, onu yanında olan diğer deniz canlılarının yanı sıra, onu yanında olan tüm yengeçleri almaya söz verdi.

Minimum: OS: Windows 10 İşlemci: 2.3+ GHz Quad Core Bellek: 4 GB RAM Grafik: NVIDIA GTX 560 2GB / AMD RADEON 6870 DirectX: Sürüm 11 Depolama: 3 GB mevcut alan

Önerilen: OS: Windows 10 İşlemci: 2.5+ GHz Quad Core Bellek: 8 GB RAM Grafik: MSI R9 280 3GB / GeForce GTX 770 DirectX: Sürüm 11 Depolama: 3 GB mevcut alan
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
46
TELİF HAKKI İHLALİ