Karma Miwa Full İndir Oyun indir

Oyun / 12 August 2016

karma miwa full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Karma Miwa - uzun zamandır giden iki kırılgan uçuşsuz kuşlara sahip eğlenceli bir platformer ve şimdi tekrar birbirlerini bulmaya çalışın.

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Space Fractal

Yayıncı: OTAKUMAKAKER SARL

sürüm tarihi: 12 Ağu, 2016

tür: gündelik, macera, eylem, anime

Çok uzun zamandır giden ve şimdiden eve gitmek isteyen garip kırılgan bir uçuşsuz kuş oynarsınız.

rozetleri:

Ancak bilinmeyen sebeplerden dolayı düşmanlar toplanır ve kuşu çekti. Uçuşsuz kuşun koşması ve eşinize ev sahipliği yapan yolculuğundaki en fazla düşman ve engelleri atlaması gerekir. Kuş trek uzun ve tehlike dolu.

Kuşa arkadaşınıza eve ulaşmak için yardım edebilir misiniz?

Bu oyun, Commodore 64'te görünen klasik oyun snokie'den ve 80'li yıllarda ATARI 800'de ortaya çıkan snokie'den faydalandı. Temel oyunun çoğu benzer olsa da, grafikler, müzik ve ses önemli ölçüde arttırıldı ve birçok yeni düşman türü var.

Özellikler:

Nasıl Oynanır:

Lütfen dikkat:

Bu oyun 3 atlama düğmesi var:

Sol (z) atla, sağ atlama (x) ve normal bir sıçrama (Boşluk Çubuğu). Bu anahtarlar menüde geri alınabilir.

Anahtar fetürleri: Her birinin iki zorluğu moduna sahip olan Miwa (daha yavaş) ve terry (daha hızlı) olarak oynayın. Tüm hayatlar kaybolduğunda, oyun kolay modlarda seviyeye devam edebileceğiniz uygulama moduna girer. 2 Hit sistemi - Bir düşman veya su ile ilk temas ölümcül değildir. Oyun 21 düzeyde, üç farklı alanda yayılmıştır. Pro modunda bu oyun oldukça çok zor olabilir. Sadece düz manzara ve yüzer platformlarda hareket edebilirsiniz. Sadece sola ya da sağdan atlayabilirsin. Bir eğimde veya havada olduğunda kuşunuzu kontrol edemezsiniz. Suya veya hareketli herhangi bir düşman hayvanına dokunamazsınız.

Minimum: OS: Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10 İşlemci: Herhangi bir 64 veya 32 bit işlemci Bellek: 1 GB RAM Grafikler: DirectX veya OpenGL uyumlu video kartı Depolama: 60 MB Mevcut alan
İndirme Linkleri

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
17
TELİF HAKKI İHLALİ