Kelvin and the Infamous Machine Full İndir Oyun indir

Oyun / 30 June 2016

Kelvin ve rezil makine full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Kelvin ve rezil makine, efsanevi dahilerin ustalıklarını tamamlamalarına yardımcı olmak için tarih yoluyla sorumsuz bir şekilde durduğunuz komik bir nokta ve tıklama macerasıdır!

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Blyts

Publisher: Blyts

sürüm tarihi: 21 Tem 2016

tür: macera, nokta ve amp; Tıkla, bulmaca

Kelvin ve rezil makine, efsanevi dahilerin ustalıklarını tamamlamalarına yardımcı olmak için tarihten sorumlu bir şekilde durduğunuz komik bir nokta ve tıklama macerasıdır!

Kelvin, hayatının çalışması, duş biçimli bir zaman makinesinin, bilimsel topluluk tarafından gülünçlendiğinde, tamamen kuruyan olağanüstü fakat yapışkan bir fizikçi olan Dr. Edwin Lupine'nin iyi anlamlı araştırma asistanıdır. Markasını terk etmeyi eğildiğinde, Lupin, tarihin en büyük dehlnelerinin tanımlamalarını tamamlamasını önlemek için geçmişin kendisini başlattı, bu yüzden bunları tamamlayabilir.

Şimdi zamanın çok zamandası çözülmeye başlıyor ve Kelvin'e kadar ve diğer araştırma görevlisi. Noktaya ve tıkla ve Ludwig van Beethoven, Isaac Newton ve Leonardo da Vinci'ye yardımcı olmak için Muhteşemle çizilen bölümler ve Leonardo da Vinci'ye ulaştı.

Anahtar fetürleri: Hem işaret hem de tıklamaya sahip klasik nokta ve tıklama oyun. Güzel elle çizilmiş 2D ortamlar. Gittikçe zorluk çeken çok çeşitli korkunç bulmacalar. 56 İlginç, tamamen animasyonlu karakterler 2000'den fazla yazılı iletişim kutusu. 12 benzersiz parçalı orijinal film müziği. Ve tabii ki, tarihteki en büyük zihnin üçünü rahatsız etmek ve evrenden tasarruf etmek için eşsiz bir fırsat!

Minimum: OS: Windows 7 İşlemci: 1.7 GHz Çift Çekirdekli Bellek: 2 GB RAM Grafikler: NVIDIA GEFORCE GTX 260, ATI RADEON 4870 HD veya en az 512 MB VRAM ile eşdeğer kart Depolama: 500 MB Mevcut alan Ek notlar: OpenGL olmalı
İndirme Linkleri

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
19
TELİF HAKKI İHLALİ