Kenshi Full İndir (v1.0.51) Oyun indir

Kenshi full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Kenshi - serbest dolaşımlı bir kadro tabanlı RPG. Doğrusal bir hikayeden ziyade açık uçlu sandbox oyun özelliklerine odaklanmak. Bir tüccar, hırsız, asi, bir savaş yükü, bir maceracı, bir ....

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: lo-fi oyunları

Publisher: lo-fi oyunları

sürüm tarihi: 6 Aralık, 2018

tür: açık dünya, rpg, hayatta kalma, strateji, bina, simülasyon, rts, yönetim, macera

Ücretsiz demo burada mevcut

Lineer bir hikayeden ziyade açık uçlu sandbox oyun özelliklerine odaklanan serbest dolaşımlı bir takım tabanlı RPG. Bir tüccar, hırsız, asi, bir savaş yükü, bir maceracı, bir çiftçi, köle veya yamyamlar için sadece yiyecek olun.

Yeni ekipmanları araştırın ve yeni dişlidir. İşler kötüleştiğinde güvenli bir şekilde güçlendirilmiş havens olarak kullanmak için kendi binalarınızı satın alın ve yükseltin veya bir iş başlatmak için kullanın. Zorlu Çölde hayatta kalmak için gerekli olan güç ve servet için çabalayan, dünyadaki çeşitli hiziplere yardım edin veya karşı çıkın. Adamlarınızı Puny Mağdurlarından Usta Warriors'a yetiştirin. Yaralı kadro arkadaşlarınızı güvenliğe taşıyın ve hepsini canlı hale getirin.

Özellikler

870 kilometrekarenin üzerinde gerilmesinden bu yana, en büyük tek oyunculu RPG dünyasında kesintisiz bir oyun dünyasında sorunsuz bir oyun. Oyun sizi asla sınırlamaya ya da kişisel oyun stilinizi kısıtlamaya çalışmaz.

Özel tasarım istediğiniz kadar karakter olarak ve sizin için savaşmak için bir takım birikir. Karakterler, sadece istatistiklerinde değil, onların görünüşlerinde de deneyimlerle büyüyecek ve güçlenecek.

Orijinal RTS-RPG hibrit türüne alın. Hiçbir "kahraman" karakterleri, herkestenkinden daha güçlü istatistiklere sahip karakterler - her karakter ve buluştuğunuz NPC potansiyel olarak eşittir ve bir ad, bir hayat vardır.

Sen seçilen kişi değilsin. Harika ve güçlü değilsin. Diğerlerinden daha fazla 'hitpoints' yok. Sen evrenin merkezi değilsin ve sen özel değilsin. Bunun için çalışmıyorsan.

Yeni teknolojileri araştırabileceğiniz bir temel oluşturun, savunmalarınızı yükseltin ve yeni dişlidir.

İşler kötüleştiğinde güvenli bir şekilde güçlendirilmiş havens olarak kullanmak için kendi binalarınızı satın alın ve yükseltin veya bir iş başlatmak için kullanın.

Minimum: OS: 64-bit Windows İşlemci: Çift çekirdekli 64 bit Bellek: 6 GB RAM Grafikler: Piksel Shader 3.0 yetenekli kart DirectX®: 11 Sabit Sürücü: 14GB HD Boşluk

Önerilen: OS: Windows 7 64-bit İşlemci: Dört Çekirdekli 64-bit Bellek: 16 GB RAM DirectX®: 11 Sabit Sürücü: 14GB HD Boşluk
İndirme Linkleri

megaup

part 1

megaup

part 2

meganz

part 1

meganz

part 2

alternatif

part 1

alternatif

part 2

uptobox

part 1

uptobox

part 2

alternatif

part 1

alternatif

part 2

google

part 1

google

part 2
66
TELİF HAKKI İHLALİ