Kingdom Rush Frontiers Full İndir (v4.2.33) Oyun indir

Oyun / 25 June 2016

Kingdom Rush Frontiers Full indir PC oyunu direk indir ve torrent kırılmış durumda. Kingdom Rush Frontiers - Dragons, insan yiyen bitkilerden egzotik toprakları, insan yiyen bitkilerinden ve yeraltı dünyasındaki egzotik toprakları savunurken bir EPIC (MIS) macerasıyla komuta edin.

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Ironhide Game Studio

Publisher: IronHide Game Studio

sürüm tarihi: 25 Tem 2016

tür: kule savunma, strateji

Dünyanın en şeytani bağımlılık yaratan savunma oyunu geri döndü - Kingdom acele hoş geldiniz: Sınırlar!

Her zamankinden daha büyük ve kötüdür, Kingdom Rush: Sınırlar, orijinal unvanı ödüllü bir vuruş yapan öfkeyle hızlı, büyüleyici büyüleyici bir oyun seviyesidir. Birliklerinize ejderhalar, insan yiyen bitkilerden ve yeraltı dünyasındaki egzotik toprakları savunurken bir EPIC (MIS) macerasıyla emredersiniz - bir hamur. (Endişelenmeyin, yine de son oyundan gelen tüm iyi olları yaptık. Şimdi Vintage.) Şimdi Vintage.)

Kingdom Rush: Sınırlar çok fazla içeriğe sahip, tamamen yükseltilmiş bir topçu ağız sulandıran bir topçu patlaması gibi, pixelated neşbin, gülümseyen küçük yüzünüze doğru fırlatıldı ... ve çok iyi acıtıyor!

Temel özellikler

Anahtar fetürleri: Çok stratejik kararlar ile fantastik kule savunma oyunu. Güçlendirmeler, Meteor grevleri, kahramanlar ve daha fazlası gibi büyük güç kullanıcısı. Egzotik Haberler arazilerinde sınırını güçlendirin - çizgiyi çöller, ormanlar ve hatta yeraltı dünyasında tutun! Sekiz yeni özel kule yükseltmesi! Dilim, cızırtı ve düşmanlarınızı çapraz yıpkın çatalları, güçlü templar, necromancers ve hatta deprem makineleri ile sabitleyin - Hey, biz bir şeyler salladık. 18'den fazla kule yeteneği! Düşmanlarınızı çalan ve öldüren ölüm sürücüleri, pestilenence bulutlarını veya suikastçıları serbest bırakın! Eşsiz yeteneklere sahip 40'tan fazla düşman! Çöl Sandworms, Tribal Şamanlar, Nomad Kabileleri ve Yeraltı Terörleri ile savaşırken ayak parmaklarınızda kalın. 9 Efsanevi Kahramanlar. Şampiyonlarınızı seçin ve yeteneklerini eğitin! Her birinin farklı oyun stillerine uygun benzersiz spesiyallere sahiptir! Ve daha çok gelmek için!

Minimum: OS: Windows XP Service Pack 3 İşlemci: Çift Çekirdekli CPU Grafikler: OpenGL 3.0, 512 MB video RAM ile uyumludur. Depolama: 1500 MB Mevcut alan

Önerilen: OS: Windows 10 İşlemci: Çift Çekirdekli CPU Grafikler: OpenGL 3.0, 1.0 GB video RAM ile uyumludur. Depolama: 1500 MB Mevcut alan
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
21
TELİF HAKKI İHLALİ