Kings Full İndir Oyun indir

Crusader Kings II full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Haçlı Kings II - Grand Strateji ustaları tarafından hazırlanan bir deneyimde dünya tarihindeki tanımlayıcı dönemlerden birini keşfedin.

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Paradox Development Studio

Publisher: paradox interactive

sürüm tarihi: 14 Şub, 2012

Tür: strateji, simülasyon, rpg, rts

Karanlık çağlar yakın bir şekilde çizilebilir, ancak Avrupa hala kargaşada. Küçük Lordlar, parçalanmış alemlerinin üzerinde kontrol sahibi olmak için mücadele eden cesur krallara karşı Vie. Papa, Piskoposun yatırımları üzerinde kontrol etmeyi reddettiği için Hristiyanları kutsal topraktaki Hıristiyanları korumak için bir haçlıcılığı çağırıyor - ve zenginlikleri. Şimdi büyüklük için zaman. Demesne'inizi genişletin ve hanedanlığınızın geleceğini güvence altına alın. Kasalarınızı doldurun, vassaller, hain ve menekşeleri rökestirmek, kanunları tanıtmak ve her biri kendi gündemiyle yüzlerce soylularla etkileşime girer.

İyi bir Lord, onu desteklemek için her zaman arkadaşlara ihtiyacı olacak. Ancak, sadık valfallar hızla acı rakiplere hızlı bir şekilde çevirebilecekleri için dikkatli olun, bazıları göründüğü kadar güvenilir olmayabilir ... hazırdır ve dünyayı huşu içinde fısıldayana kadar prestijinizi artırın. Haçlı kralı olmak için gerekenlere sahip misiniz?

Anahtar fetürleri: 1066 ila 1337 arasında herhangi bir noktada bir oyuna başlayın ve 1453 yılına kadar oynayın Bir Hıristiyan Lord'u seç ve onların torunlarının yaşları boyunca art arda oynadıkça hayatta kaldığından emin ol. Oynadığınız her ardışık karakter için prestij kazanın, hanedanlığınızın zaferini ilerletir Feodal alanınızı genişletin - ve düşmesini engelleyin Her biri kendi görüşleri ve gündemleri ile, koter ve vassalların arazilerini çözmek Haç al ve moor, heathen ve heretic ile savaş. Moğol Horde'nin saldırısına karşı savun Piskoposun kontrolü için Papa ile mücadele Rekabetçi bir çok oyunculu modda orta yaşları 32'ye kadar olan diğer oyuncula yeniden yaşayın

OS: Windows 7 İşlemci: Intel® Pentium® IV 2.4 GHz veya AMD 3500+ Bellek: 2 GB RAM Sabit disk alanı: 2 GB Ekran Kartı: NVIDIA® GEFORCE 8800 veya ATI RADEON® X1900, 512MB Grafik Belleği gerekli. DirectX®: 9.0C Ses: Doğrudan X uyumlu ses kartı Ek: 3 düğmeli fare ve klavye
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
58
TELİF HAKKI İHLALİ