Kismet Full İndir Oyun indir

Oyun / 01 July 2016

kismet full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Kismet, güzel bir şekilde detaylı, büyülü, dönüştüren bir Gotik Kabin içindeki eerily doğru tarot ve astroloji okumalarını sunan günlük bir falcıdır..

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: psyop

Publisher: psyop

sürüm tarihi: 2 may, 2016

tür: vr, casual

VR olmayan PC'ler için hazır!

Kismet takımından hızlı bir duyuru:

Kismet'i bir VR başlığı olarak serbest bıraktığından, bu kadar olumlu bir yanıt almaya son derece minnettarız. Bununla birlikte, dünyada henüz VR benimsemek için hala çok daha fazla PC sahipleri var, Kismet'i de onlara götürmenin bir yolunu bulmak istedik. Bu nedenle, HTC VIVE ve Oculus Rift'e ek olarak, yeni bir VR olmayan sürümüne ek olarak, üçüncü bir lansman seçeneğini ekledik. Ayrıca fiyatı düşürdük ve İngilizce, Fransızca, İspanyolca, Almanca ve Japonca için altyazılar ekledik. (VR versiyonları şimdi bu altyazıların da bulunacak.)

Aşağıdaki açıklama hala oyuna doğru ve geçmişte Kismet'i satın alan ya da gelecekte satın almış olan herkes VR ve VR olmayan versiyonlarına erişebilecek.

Geleceğin sizin için mağazada tuttuğunu bilmek ister misiniz?

Anahtar fetürleri: KISMET, her bir kulaklıklı setin paketleyicileri ile çalışmak üzere tasarlanmıştır. VIVE'de Hareket Kontrolü ile uyumludur, Rift üzerinde Microsoft Xbox One Gamepad ile uyumludur. Kismet, klavyeye bağlı birden fazla grafik kalite ayarına sahiptir. En düşük kalite ayarı "1" tuşa eşlenirken, ortam "2" olarak ayarlanır ve yüksek grafik ayarı "3" ile eşlenir. Kismet'in varsayılan render kalitesi "2" ortam olarak ayarlanır ve minimum özellik donanımında çalışacaktır. Makineniz minimum özelliklerden daha güçlüse, bir sonraki işleme seviyesine kadar çarpmayı deneyin!

Minimum: OS: Windows 7 (64 bit) İşlemci: Intel I5-4590 eşdeğeri veya daha büyük Bellek: 8 GB RAM Grafikler: NVIDIA GTX 970 / AMD 290 eşdeğeri veya daha büyük Depolama: 6 GB mevcut alan
İndirme Linkleri

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
12
TELİF HAKKI İHLALİ