Kite Full İndir Oyun indir

uçurtma full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Uçurtma - Gizli Silahlar Base Arch City'nin kontrolünü yeniden kazanmak ve içinde sıkışan bilim adamları kurtarmak için savaşın. Rogue Savunma sistemlerinin üstesinden gelin ve yolsuzluğun kaynağını keşfedin ... ..

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: laboratuvar kedi oyunları

Publisher: laboratuvar kedi oyunları

sürüm tarihi: 7 Mar, 2018

tür: eylem, macera, gündelik, rpg

Devrimden sonra, insanlığın soğuk robotik ve doğayı eritme çabaları ödedi. Dünya kendini canlandırdı - ve şimdi imkansız olan bir zamanlar küresel ütopya gerçeklik oldu. Bu biyo-mekanik cennetin, sürekli bir silahsızlanma kampanyasına küçük bir kısmı yoktur.

Henüz mutlak barış zamanlarında bile, gölgeli sırları gizler. Birkaç silah araştırma olanakları operasyonel olarak kalır; Kamu gözünden gizlenmiş, öngörülemeyen tehditlere karşı bir 'sigorta poliçesi "olarak tutulurlar. Bu gizli salonlarda, bilim adamları, insanlık tarafından hayal etmeden önce hiç olmadığı kadar güçlü savaş sistemleri tasarlamaya yorulmazlar. Bir güvenlik ihlali bu tesislerden birini tehdit ettiğinde (Arch City), şimdiye kadar geliştirilen en gelişmiş donanımın kontrolünü ele geçireceksiniz: İnsanla çalışan bir uzaktan droid prototipi.

İleri H.O.R.D.'nin elit pilotları. Şasi, isyancı botların sonsuz kadrolarıyla patlamayla görevlendirilir. Bunlar sadece ortalama servisiniz N 'show botları da - şarj botları, dilim botları, zıplayan betties, yengeç botları ve hiper taretler, bir kaç isim. Hayatta kalmak, o maelstrom, hiç kimse bunu yapmadı. Yine de.

Anahtar fetürleri: Büyük yıkılabilir piksel sanat ortamları. Frenzied objektif bazlı savaş. Tüm orijinal Synthwave film müziği ve 3D SFX. 100+ işçiliği tasarımının kilidini açmak için bilim adamları kurtarma. 76 Noktalı Beceri Ağacı Sinerji dolu tebeşir. Hakimiyete yardım etmek için bir sürü dostu mini botlar büyütün. Esnek puanlama sistemi, titiz oyuncuları ve amp'ları ödüllendirir; Hız koşucuları. Droidlerin, Turrets ve Amp'un düşman çizgisini kırma; Büyük patronlar! Kilidini açmak için 20 buhar başarısı!

Minimum: OS: Windows XP İşlemci: Intel I-3 Bellek: 4 GB RAM Grafik: 512 MB ekran kartı DirectX: Sürüm 8.0 Depolama: 160 MB Mevcut alan

Önerilen: OS: Windows 7 İşlemci: Intel I-5 Bellek: 8 GB RAM Grafik: 512 MB ekran kartı DirectX: Sürüm 8.0 Depolama: 200 MB Mevcut Alan
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
41
TELİF HAKKI İHLALİ