KITT.IO Full İndir Oyun indir

kitt.io full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Kitt.io - Takip eden en büyük yavru kedi kazanabilir misiniz?

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Ammonite Design Studios Ltd

Publisher: Ammonite Design Studios Ltd

sürüm tarihi: 24 May, 2020

tür: gündelik, eylem, macera, simülasyon

Aşağıdaki en büyük yavru kedi kazanabilir misiniz?

Birkaç farklı haritanın karşısındaki yavru kedi toplamak, diğer kedilerden takipçiler çalmak ve kazanmak mümkün olan kedilerin en büyük izlenimi toplamak!

Kedinizi kontrol etmek için fareyi, klavyeyi veya bir gamepad'ı kullanın. Sizi takip etmelerini sağlamak ya da takipçilerini çalmak için daha az takipçisi olan diğer takipçileri takip eden kediyi takip etmek için sahipsiz yavru kedilere koşun. Yuvarlakın sonunda en çok takipçilerle olan kedi kazanır. Kazanan turlar, kedinizi kişiselleştirmek için yeni kaplamaların, renklerin ve kıyafetlerin kilidini açmak için taşlar kazanmanızı sağlar.

Anahtar fetürleri: Kitten takipçilerini topla Diğer kedilerden takipçiler çalmak Mümkün olan en büyükleri toplayın Oynamak için yeni şapkaların ve kedilerin kilidini aç

Minimum: OS: Windows Vista SP1 + veya daha yüksek İşlemci: Intel I5-4590, AMD FX 8350 eşdeğeri veya daha iyi Bellek: 1 GB RAM Grafik: NVIDIA GEFORCE GTX 970, AMD RADEON R9 290 Eşdeğeri veya Daha İyi DirectX: Sürüm 11 Depolama: 1 GB mevcut alan
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
76
TELİF HAKKI İHLALİ