Koihime Enbu Full İndir Oyun indir

KOIHIME ENBU 恋姫 † 演武 full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Koihime Enbu 恋姫 † 演武 - Aslen bir arcade dövüş oyunu olan Koihime ENBU, hızlı savaş, sıkı kontroller, temiz görseller ve 13 farklı oynanabilir karakter var!

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Bilinmeyen oyunlar, M2 Co., Ltd

Publisher: degica

sürüm tarihi: 19 Mayıs 2016

tür: anime, eylem, çıplaklık

Koihime Musou Visual Romel'e dayanarak Koihime ENBU, karakterlerin çoğunluğunun kızların olduğu üç krallığın romantizminin yeniden değerlendirilmesine sahiptir. Başlangıçta bir arcade dövüş oyunu olan Koihime ENBU, bu soyağacının üzerine başlayan oyuncular, acemi ve veteriner oyuncuları aynı şekilde çizecek ve heyecan verici mekanikler sunmak için çekiyor.

Koihime Enbu, zemin merkezli bir dövüş oyunudur. Herkes bir acemiden yetenekli bir dövüş maçı kıdemli kemiği ile tadını çıkarabilir. Mücadele Oyun Gazileri, büyük kombinasyonlar ve yıkıcı sayaçların olasılığını sağlayan sıkı kontrolleri ve hızlı savaşı engeller. Ek açılan fırsatlar yaratan ölümcül sayaç sistemini keşfedin. Neredeyse her saldırı cezalandırılırken Koihime Enbu, daha temiz ve daha kesin bir dövüş deneyimi sunmaya çalışır.

Özellikler:

Anahtar fetürleri: Çok çeşitli stratejiler oluşturmak için 13 farklı karakter ve 7 "yardımcı" karakter olarak oynayın! COMBOING'ı daha kolay ve daha uzun süren farklı özellikleri taşıyan ölümcül sayaç sistemini keşfedin! Taktik sayacını özel hamle, eski özel hamleler, süper hamleler ve nihai hamlelerle kullanın! En iyi nöbeti daha sonra kurtarın ya da Replay Mode ile önceki savaşlarınızdan öğrenin! Sıralanmış eşleşimde savaşarak çevrimiçi sıralamayı yükselterek, eve daha yakın tutun ve yerel ve yerel olarak arkadaşlarınızla oynayın! Buhar başarısı, bulut, ticaret kartları

Minimum: OS: Windows Vista / 7/8.1 / 10 İşlemci: Intel Core i3 2GHz veya daha hızlı işlemci Bellek: 3 GB RAM Grafikler: Intel (R) HD Grafikler 3000 DirectX: Sürüm 9.0c Ağ: Geniş Bant İnternet Bağlantısı Depolama: 4 GB mevcut alan Ses Kartı: DirectSound Ek notlar: Xbox 360 uyumlu denetleyici önerilir
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
36
TELİF HAKKI İHLALİ