Kung Fu Strike – The Warrior's Rise Oyun indir

Oyun bilgisi:

Eski Çin intikam ve intikam ve intikamdan oluşan ilhamını almak ve daha sonra en iyi dövüş sanatları ve eski okul arcade eğlencesinin bir çizgi eklenmesi, Kung Fu Strike 28 aşamada hızlı tempolu açılan combo bazlı dövüştür. Hepsi bir sanat formuna kavuşan bir sıvı savaş sistemi sayesinde, yıkıcı kombinasyonları çıkarmak için güçlü zımbaları, yüksek vuruşları ve mükemmel zamanlanmış blokları karıştırın.

Özellikler:

  Eski okul beat-'em-up arcade temyiz! Oyun stilini daha da özelleştirmek için eşyaların ve yeteneklerin kilidini açın. Oyuncular arasında çevrimiçi lider tabloları yarışmadır. Daha sonra seviyeler, kung fu'nuza en düşük zorluk ortamında meydan okuyacak. Serbestçe akan mücadele mekaniği, çeneye bırakarak kombinasyonlara izin verir. Yerel Co-op'teki bir arkadaşınızla ya da karşı savaşın. Nasıl kurulur:

   1. İndir Kung Fu Strike - Savaşçının Buradaki Yükselişi:

    (Nasıl indirileceğini bilmek, burada )

    • Bağlantı Mega.co.nz:

    • Doğrudan bağlantı:

    • Link ClickNupload:

    • link filecore:

    • Bağlantı yüklendi:

    • Link Uptobox:

    • Link inisCloud:

    • Link kullanıcılarıFiles:

    (Şifre ile UNRAR: IgG-Games.com)

    2. Kur
    3. Çatlak.
    4. Oyunu oynayın.
    5. Eğlenin ^^


    (nasıl kurulacağını bilmiyorsanız veya bazı problemleriniz varsa, bana )
    (İndirme bağlantıları bozuksa, etiketine yeniden yüklemelisiniz) indirme ve yükleme nasıl yükleneceğine ilişkin talimatlar:

    yok ... Sistem gereksinimi: Minimum: OS: Vista'yı kazanın (32/64 bit), XP kazanın İşlemci: 2.0+ GHz Tek Çekirdekli İşlemci Hafıza: 1GB RAM GB RAM Grafikler: NVIDIA 6200+ veya ATI Radeon 9600+, Shader Model 3.0 uyumlu DirectX®: 9.0C Sabit Disk: 3 GB HD Boşluk Ses: DirectX®: 9.0C uyumlu Diğer Gereksinimler: Geniş Bant İnternet Bağlantısı Ek: X360 Denetleyici Desteği Önerilen: OS: Vista'yı (32/64 bit) kazan, 7 (32/64 bit) kazan, XP kazan İşlemci: 3.0 GHz çift çekirdekli işlemci Hafıza: 1GB RAM GB RAM Grafikler: NVIDIA 7900 GS veya eşdeğeri DirectX®: 9.0C Sabit Disk: 3 GB HD Boşluk Ses: DirectX®: 9.0C uyumlu Diğer Gereksinimler: Geniş Bant İnternet Bağlantısı Ek: X360 Denetleyici Desteği
    İndirme Linkleri

    alternatif


    alternatif


    alternatif


    alternatif

    Linki

    meganz

    i̇ndirme Linki

    alternatif

    i̇ndirme Linki

    alternatif

    i̇ndirme Linki

    alternatif

    i̇ndirme Linki

    alternatif

    i̇ndirme Linki

    uptobox

    i̇ndirme Linki

    alternatif

    i̇ndirme Linki

    alternatif

    i̇ndirme Linki

    alternatif

    contact me

    alternatif

    game request
73
TELİF HAKKI İHLALİ