Kynseed Full İndir (v0.2.2) Oyun indir

Kynseed bedava indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Kynseed - Seçimlerinizin dallarında tezahür ettiği bir aile ağacına yetişen bir mistik meşe palamudu olan Kynseed'e verildi. Bir aileyi kaldırın, araziyi çiftlik yapın, dükkanlar ve ....

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Pixelcount Studios

Yayıncı: Pixelcount Studios

sürüm tarihi: 8 Kas, 2018

tür: rpg, simülasyon

Kynseed, Lionhead Studios için Fable Serisi üzerinde çalışan geliştiriciler tarafından size getirilen bir Sandbox Life Sim RPG'dir.

Hayatınızı, evcil hayvanlarınız da dahil olmak üzere herkesin yaşlandıkları ve öldüğü ilginç bir dünyada yaşayın! Mistik Kynseed'in kontrolünü elinize alın ve becerilerinizi geçirirken ve çocuklarınıza kadar güçlerinizi geçirirken aile mirasını nesiller boyunca büyütün.

Demirci, tavern, eczacı veya eşya mağazası gibi bir iş yayın.

Tehlikeli bölgelerde maceraya gidin ve karanlık maer masal yaratıkları savaşın.

Kirliyörünüzü güvendiğiniz çeşitli içerikler oluşturmak için arazinizi tarayın.

NPC'nin kendi hayatlarına sahip olan ve işlerinizi, eylemlerinizi ve şakalarınızı hatırlayacak olan ilişkiler geliştirmek!

Bu gizemli koyu maer masal dünyasının sırlarının kilidini açmak için atasözleri bulun.

Bir dizi tuhaf maladies için öğeler, zanaat biraları oluşturmak veya karışım tedavileri oluşturmak için malzemeleri toplayın.

Gizemli Mr Fairweather'tan garip eserler satın alın - işten çıkarmanıza yardımcı olabilecek eşyalar, savaşta size yardımcı olur ya da sadece dünyayla uğraşmanıza izin verin. Ancak hayat vergisi konusunda uyarılarak, her bir öğe hayatınızdan yıllardır ödenmesi gerekir!

Kynseed'de, sevgiyle el yapımı bir 2D açık dünyada seçtiğiniz şekilde hayatınızı yaşayın.

pixelcount stüdyoları hakkında

Wolf'ı kapıyı tutmak için bir tuğla evi inşa eden üç küçük domuz ve bir tuğla evi inşa eden Matt adlı üç küçük domuz ekibiyiz. Fable serisini ve topluluğunu geliştiren 30 yılı aşkın bir süredir kolektif deneyimiyle, Lionhead'in oyunlarına nüfuz eden aynı cazibe, eksantriklik ve mizah ile oyunlarımızı etkilemeyi umuyoruz.

Lionhead'tan gelen deneyimlerimizi kullanarak, Kynseed'i her zaman dile getirdiğimiz oyun türünü yapmak için çok çalışıyoruz. Bize bu yolculukta yardımcı olmak için, PixelCount topluluğunu geri bildirim, rehberlik ve ego artırmaları için arayacağız. Esas olarak ikincisi, eğer dürüst olursak.

Minimum: OS: Windows 7 veya üstü İşlemci: Intel Core i3 Bellek: 4 GB RAM Grafikler: DirectX 11 uyumlu video kartı DirectX: Sürüm 11 Depolama: 550 MB Mevcut Alan Ek Notlar: Kynseed hala gelişmeye çok erken, bu yüzden kilometreniz değişebilir. Herhangi bir sorunuz varsa, bize adresinden e-posta göndermekten çekinmeyin.
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki

alternatif

[email protected]
92
TELİF HAKKI İHLALİ