Labyrinths of the World: Lost Island Collector’s Edition Full İndir Oyun indir

Dünyanın Labirentleri: Kayıp Ada Koleksiyoncunun Edition full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Dünyanın Labirentleri: Kayıp Ada Koleksiyoncının Sürümü - Kardeşini ve dünyalarını zamanında kurtarabilir misin?!

Oyun değerlendirmesi

geliştirici: n / a

Publisher: n / a

sürüm tarihi: n / a

tür: nokta ve amp; Tıklayın, Gizli Nesne

Big Balık Editörün Seçimi!

Bu başlık, olağanüstü kalitesi ve oyun kulübümüz Beta test cihazlarımızdan ezici bir şekilde olumlu yorumlar için seçildi.

Domini Games, dünya serisinin labirentlerinin en son heyecan verici taksitini getiriyor!

Dünyanın dört bir yanındaki tehlikeli katacallysmik olaylar kardeşinizin ortadan kalktığında, bir ömür boyu arayanlar için gönderiliyorsunuz! Soruşturmanız, dünyaları yok etmeye çalışan tehlikeli bir suçlu bulduğunuzda ve düşmana yardım etmeye çalışan tehlikeli bir suçluyu bulduğunuzda hızlı bir şekilde döner! Kardeşini ve dünyalarını zamanında kurtarabilir misin? Bu canlandırıcı Hidden-Nesne Bulmaca Macerası'nda bulun!

Beta test cihazlarımızın ne söylemesi gerektiğini görün:

"vay! Bu dizinin çok büyük bir hayranı olmadım, ancak bu son teklif beni havaya uçurdu. Bu kötü adamdan daha fazla yakalamak istediğim bir kötü adamla hiç tanışmadım! Bunun serbest bırakılmasını beklerken geri dönüp önceki oyunları tekrarlamak zorunda kalabilir. :) "

Anahtar fetürleri: beta tester beta tester Nefarious trickster büyülü bir hapishaneden çıktı. Bonus oyununda onu takip etmek için WITS ve Sezgini kullanın! En sevdiğiniz şeritleri ve mini oyunları tekrar oynayın ve başarılar kazanın! Bulmak için tonlarca makale, tahsil kartları ve belirteçleri. Özel hayvan hayvanat bahçesi, film müziği, videolar ve daha fazlası tadını çıkarın! Strateji rehberinde asla kaybolma!

Minimum: OS: Windows 7 / Windows 8 / Windows 10 CPU: 600 MHz RAM: 128 MB DirectX: 7.0 Sabit Disk: 1516 MB
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
81
TELİF HAKKI İHLALİ