Lacuna Passage Full İndir (v0.59) Oyun indir

lacuna pasajı full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Lacuna Passage - Real NASA uydu verilerinden üretilen Mars'ın geniş alanlarını keşfedin ve randomize besleme önbelleklerini keşfederek toz fırtınaları gibi tehditler hayatta kalır.

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: rastgele tohum oyunları

Publisher: rastgele tohum oyunları

sürüm tarihi: 17 May, 2017

tür: Simülasyon, Survival

Bir iniş kabuğunda uyanırsanız, ekipmanınızı kontrol edin ve yakındaki bir yaşam alanı arayışı içinde kırmızı Marslı toprağa girin. Keşfedin ve hayatta kalması için kırmızı gezegenin 25 kilometresi ile, görevinize devam etmek için randomize faizli, tedarik önbelleklerine ve diğer habitatlardan kaynaklar toplamanız gerekir. Ancak hayatta kalmak sadece durum çubuklarını izlemekten daha fazladır. Yaşam destek ekipmanınızın korunması, sağlığınızı korumak kadar önemlidir. Lacuna Pasajın Survival Sandbox, yaklaşmakta olan hikaye modundan önce buhar erken erişiminde çekirdek oyun mekaniğini test etmenizi sağlayacaktır.

Gerçek Mars uydu görüntülerinden üretilen büyük bir arazi keşfedin. TRISISE projesi tarafından toplanan taramalardan oluşan özellikler ve ayrımcılıkla, gezegen rovers tarafından yakalanan fotoğrafçılığı yansıtacak şekilde tasarlanmış olan özelliklerle, bu gerçek kırmızı gezegeni ziyaret etmenize gidebileceğiniz kadar yakındır.

Kan glukoz seviyeleri, kalp atış hızı, kalori alımı ve daha fazlası gibi gerçek sağlık ölçümlerine dayanan mekanik olan sert Mars çevresine hayatta kalın. Elemanları fethettik ve toz fırtınaları gibi randomize tehditler hayatta kalırken gerçek bir interplanetary öncüsü gibi hissedeceksiniz.

Mars'ın güzelliğini, keşiflerinizi belgelemenize izin veren bir oyun içi fotoğraf makinisti ile yakalayın. Fotoğraflar, tüm 1920 × 1080 çözünürlükte bilgisayarınıza kaydedilir ve fotoğrafların alındığı yere geri gitmek için nesnel noktaları ayarlayabileceğiniz oyunda.

Güvenilir DataPad'iniz aracılığıyla çeşitli astronot teknolojileriyle etkileşime girin. MARS'nin ıssız manzaralarından kurtulmak için stokları, kurtarma ve zanaat malzemeleri ve hayati yaşam destek sistemlerini onarmanız gerekecektir. Birden fazla habitatı yönetmek için rovers bulun ve sürün.

Minimum: OS: Windows 7 / 8.1 / 10 İşlemci: Intel Core I3 Bellek: 2 GB RAM Grafik: NVIDIA GTX 480, AMD Radeon 7870 Depolama: 5 GB mevcut alan
İndirme Linkleri

meganz

part 1

meganz

part 2

alternatif

part 1

alternatif

part 2

alternatif

part 1

alternatif

part 2

alternatif

part 1

alternatif

part 2

alternatif

part 1

alternatif

part 2

alternatif

part 1

alternatif

part 2

uptobox

part 1

uptobox

part 2

google

part 1

google

part 2
83
TELİF HAKKI İHLALİ