Lance A Lot: Enhanced Edition Full İndir Oyun indir

Lance çok: Geliştirilmiş Edition full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Lance Çok: Geliştirilmiş Baskı - Dört oyuncuya kadar göz kamaştırıcı bir roketin göz kamaştırıcı bir düelloya meydan okuyun! Rakipleri yerleşmek ve bu konuda duran son şövalye olun ....

Oyun değerlendirmesi

geliştirici: brimstone

Publisher: brimstone

sürüm tarihi: 28 Eyl, 2017

tür: eylem, gündelik

Kanepenizi ve arkadaşlarınızı alın ve çok fazla bakmaya hazır olun. Lance A Lot®, jousting hakkında hızlı tempolu bir yerel çok oyunculu oyunudur. Roketler dışında. Çünkü onunla yüzleşelim, roketlerdeki şövalyeler yoldan daha soğuk. Ve eğer biri diyorsa, o zaman onlara bir düello üzerine meydan okuyun ve yanlış ispatlayın!

Glorious özellikleri

Anahtar fetürleri: Lance çok! Bir vuruşun öldürmesine neden olmak için arkadaşlarınızı dürtebileceğiniz bir roket lansmanınız var. Ya da onları duvarlara çarpmak için elinizden ateş et. Arkadaşının hak ettiğinden emin oluyoruz. Şut. Her şey. Birbirinizi basamak için bir roket çekiç var. Onları işler içine koyun, kontrol ünitesindeki tüm iç saldırıları çıkarın. Çevrenizle etkileşimde bulunun. Aşırı miktarda patlama için bash roketleri. Ağaçları sevmiyor musun? Evet, kimse yok, bu yüzden onları çekiçle kır. Ayrıca Kutsal El Bombalarınız var. Onları at. Hepsini at. PlayStyle'ınızı 4 farklı oyun modu ve 6 farklı kuralı ile değiştirin. Herkes birbirlerine bağırıncaya kadar tepenin kralı bölgesinde savaşabilir veya Sumo'daki Arena'dan birbirlerini şapırdatın. Roketlerin nasıl çalıştığından eminiz. AI'ye karşı solo oynayın. Onlar oldukça akıllı. Biraz çok akıllı. Şüpheli akıllıca.

Minimum: OS: Windows 7 veya üstü İşlemci: Intel Core I3 6100 / AMD RYZEN 3 1200 veya eşdeğeri Bellek: 4 GB RAM Grafikler: Intel HD Grafikler 520 veya Eşdeğeri DirectX: Sürüm 11 Depolama: 2 GB mevcut alan Ek notlar: Her oyuncu için Xbox veya Xinput kontrolörleri önerilir (klavye 1 oyuncuyu destekler)

Önerilen: OS: Windows 7 veya üstü İşlemci: Intel Core I5 ​​6600 / AMD RYZEN 5 1400 veya eşdeğeri Bellek: 4 GB RAM Grafik: GeForce GTX 950 / Radeon R9 280x veya Eşdeğeri DirectX: Sürüm 11 Depolama: 2 GB mevcut alan
İndirme Linkleri

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
37
TELİF HAKKI İHLALİ