Laraan Full İndir Oyun indir

LARAAN full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Laraan, ıssız bir dünyada keşif hakkında bir bilim kurgu oyunudur. Minimalist bir düşük poli tarzı ile oluşturulur. Muhteşem bir film film müziği eşliğinde ..

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Flynn's Arcade

Publisher: flynn's Arcade

sürüm tarihi: 11 Oca, 2017

tür: eylem, macera

LARAAN, bir denetleyici kullanırken en iyisidir. Bir Windows veya Xbox oyun pedi idealdir.

Laraan, ıssız bir dünyada keşif hakkında bir bilim kurgu oyunudur. Minimalist bir düşük poli tarzı ile oluşturulur. Muhteşem bir film film müziği eşliğinde.

Eski bir bilgisayar eğlence dünyasına girmek üzeresin. Laraan, tamamen eski bir sıvı, sinematik hikaye anlatımı ile sinema ve aksiyon / macera oyunları arasındaki boşluğu köprüyor. Laraan bir denetleyici kullanırken en iyisidir, bir Windows veya Xbox oyun pedi idealdir.

Sinematik zoomların, tavalar, yakın çekimler ve kesimlerin tamamen eski bir grafik sistemini kullanarak, Laraan sizi boyutlu seyahatlerin nefes kesici bir hikayesine karışmasını sağlar.

Lazerler Sabre, Boulder Crash ve Canavarlar Kükremesi olarak ördeyeceksiniz. Tam müzikal puanı ve gerçekçi, sayısallaştırılmış ses efektleri, film ses aşamasındasınız gibi hissetmenizi sağlar.

Minimum: OS: Windows 7 veya daha yeni İşlemci: 2 GHz çift çekirdekli Bellek: 2 GB RAM Grafikler: Donanım Hızlandırılmış Grafikler Özel Bellek ile Depolama: 150 MB Mevcut Alan Ses kartı: DirectX 9.0 uyumlu ses
İndirme Linkleri

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
62
TELİF HAKKI İHLALİ