Later On Full İndir Oyun indir

Daha sonra full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Daha sonra - David, daha sonra adlandırılan küçük bir kasabada sıradan bir hayat yaşar. Tek arkadaşı kaybolduğunda, ondan sonra arar ve durumun gerçekliğini sorgulamaya başlar.

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Penumbra Games

Publisher: penumbra games

sürüm tarihi: 26 jan, 2018

tür: macera

Daha sonra suçluluk ve başa çıkma hakkında bir oyundur. Vasat hayatını yaşayan cesur, cesur bir genç adam olarak oynuyorsun. En iyi arkadaşı, ondan sonra David aramalarını kaybettiğinde, yol boyunca yeni arkadaşlar edinir ve birlikte garip olaylarla karşılaşırlar. Prea ve Luna'nın yardımı ile David, sonra gerçekten ne olduğunu fark eder. Sonunda, Nico bulmak yerine David kendi şeytanlarını bulur.

Karakterler:

David bizim kahramanımızdır. O sakin bir adam, genellikle kendi işini zihin eder. Evde okuma ve kahve içme konusunda kalmayı tercih ediyor. Arkadaşı Nico kaybolduğunda, sorumlu hissediyor ve kendini bulmaya kendini taahhüt ediyor.

Prea ormanda küçük bir kabinde yaşar. Hastanede çalışıyor ve insanlara yardım etmeyi seviyor. David'in arkadaşının eksik olduğunu öğrendiğinde, Nico'yu bulmasına yardım etmeye karar verir.

Luna bir kurt adam. İnsanlara yardım etmek isteyen iyi bir insandır, ancak bir kurta dönüştüğünde eylemleri üzerinde kontrolü yoktur.

Nico, David'in en iyi arkadaşı. Aynı ofiste çalışıyorlar. Bir gün uyanır ve bir kuyruğu olduğunu fark eder. Ne yapacağını bilmemek, David'in yardımını istiyor, sadece birkaç saat sonra kaybolacak.

Gameplay:

Daha sonra, saçma bulmacalar ve metin tabanlı kavgalar içeren 2B yosun bir macera oyunudur. Temel olarak, bazı öğeleri toplarsınız ve oyunda ilerlemek için doğru yerlerde envanterinizden kullanın.

Oyunu bitirmek yaklaşık 1,5-2 saat sürer.

İşte sıkışıp kalmanız durumunda oyunun bir yürüyüşü:

http://penumbra.games/lateron/later-on-walkthrough.html

Kontroller:

- ok tuşları ve wasd dolaşmak için

- Çalıştırmaya geçiş (sadece olası konumlarda)

- X / ESC'yi iptal etmek / açma menüsünü

- z veya eylem için boşluk

- F5 ve F6 ekran boyutunu değiştirmek için

Minimum: OS: Windows 7 veya daha büyük İşlemci: Intel Core 2 1.06ghz Bellek: 1 GB RAM Grafikler: Entegre Grafikler DirectX: Sürüm 9.0 Depolama: 600 MB Mevcut Alan
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
61
TELİF HAKKI İHLALİ