Learn Japanese To Survive! Hiragana Battle Full İndir Oyun indir

Hayatta kalmak için Japonca öğrenin! Hiragana Savaşı full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Hayatta kalmak için Japonca öğrenin! Hiragana Savaşı - Japonca diline ideal tanıtım kursu! Japonca karakterleri (Hiragana) belirli bir hızda nasıl okunacağını ve yazmayı öğrenin. Bir ....

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Sleepy Duck

Publisher: Sleepy Duck

Çıkış tarihi: 16 Şub, 2016

tür: rpg, macera, anime

Hayatta kalmak için Japonca öğrenin! Hiragana Savaşı, Japonca diline ideal tanıtım kursu olan bir eğitim oyunudur!

Bu sayfayı şimdi okuyorsunuz çünkü Japonca öğrenmek için geçen bir ilginiz var. Belki daha önce öğrenmeyi denedin, ama hiç şansım olmadı mı? Tamamen normal, bu yüzden endişelenme! Bir dili öğrenmek göz korkutucu olabilir. Ve Japon gibi, garip ve harika yazılı karakterlerle dolu bir dille, nereye başlayacağınızı bile bilemezsiniz.

sizi ilgilendirecek bir öğrenme aracına ihtiyacınız var, sağ hızda size meydan okuyun ve en önemlisi, daha fazlası için geri dönmenizi sağlayın.

Bu yüzden Japonca hayatta kalmak için öğrenin! Hiragana savaşı yapıldı! Bu sadece eğitim yazılımı değil - bu, sizi meşgul tutmak için özel olarak tasarlanmış tam bir RPG'dir. Çalınarak, daha önce hiç olmadığı gibi Japonca diline tanıtılacaksınız.

Anahtar fetürleri: Japonca öğrenme kavramına dayanan heyecan verici bir hikaye. Hikayedeki karakterler Hiragana'yı öğrenirken, onlarla birlikte öğrenirsiniz! Her bir karakteri nasıl okunur ve yazma konusunda ayrıntılı talimatlarla her bir Hiragana karakterini öğrenin. Her karakteri nasıl yazacağınızı gösteren görsel animasyonlar. Ses konuşma örnekleri, her karakteri nasıl telaffuz edileceğini gösterir. Tanıdık RPG elemanları ile heyecan verici oyun - eşyaları topla, görevleri tamamla, savaşlara katıl! Deneyim puanı kazanın ve karakterlerinizi sevin. Bilginizi fırçalamak için tamamlanan dersleri gözden geçirin. Oyun içi sınavlar öğrendiklerinizi test etmek için.

Minimum: OS: Windows 7/8 / 8.1 / 10 (32bit / 64bit) İşlemci: Intel Core2 Duo veya daha iyi Bellek: 2 GB RAM Grafikler: DirectX 9 / OpenGL 4.1 yetenekli GPU DirectX: Sürüm 9.0 Depolama: 2 GB mevcut alan Ek notlar: 1280 x 720 veya daha yüksek ekran
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
63
TELİF HAKKI İHLALİ