Left 4 Dead 2 Full İndir (The Last Stand Update) Oyun indir

Sol 4 Ölü 2 Ücretsiz İndir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Sol 4 Ölü 2 - Zombie Apocalypse'da Sol, Sol 4 Ölü 2 (L4D2), 2008 yılının 1 numaralı Co-Op oyununun Ödüllü Sol 4 Ölü, Ödüllü Sol 4 Ölü'ün oldukça beklenen devamıdır. Bu kooperatif ...

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: valf

Publisher: valf

sürüm tarihi: 16 Kas, 2009

tür: atıcı, eylem, survival, korku, macera

Zombi kıyametinde ayarlayın, sol 4 Ölü 2 (L4D2), ödüllü sola 4 ölü, 2008 yılının 1 numaralı kooperatif oyununun son derece beklenen devamıdır.

Bu Kooperatif Eylem Korku FPS sizi ve arkadaşlarınızı, Savannah'tan New Orleans'tan beş geniş kampanyada, Savannah'dan New Orleans'a şehirler, bataklıklar ve mezarlıklar aracılığıyla alır.

Klasik ve yükseltilmiş silahların geniş ve yıkıcı bir dizisi ile donanan dört yeni kurtulanlardan biri olarak oynayacaksınız. Ateşli silahlara ek olarak, testerelerden zincir testerelerden eksenlere ve hatta ölümcül kızartma tavasına kadar çeşitli karanfil yaratan yakın dövüş silahları ile enfekte olmuş bir miktar saldırganlık atma şansını alacaksınız.

Bu silahları test etmeye (veya karşı gibi oynuyor) üç korkunç ve zorlu yeni özel enfekte olmuş. Ayrıca, korkunçlu çamurlar da dahil olmak üzere beş yeni "nadiren" ortak enfekte bulaşacaksınız.

Anahtar fetürleri: Gelecek nesil Co-op eylemi Half-Life, Portal, Team Fortress ve Counter-Strike'nin yapımcılarından oyun oynamak. 20'den fazla yeni silah ve amp; 10'dan fazla yakın dövüş silahı tarafından başladım - balta, testere, kızartma tavası, beyzbol sopası - zombilerle yakın kalkmanıza izin ver Yeni kurtulanlar. Yeni hikaye. Yeni diyalog. Kooperatif, ve hayatta kalma oyun modları için beş geniş kampanya. Tüm yeni bir çok oyunculu mod. Nadir görülen ortak virüslü. Beş yeni kampanyanın her biri, o kampanyaya özel olan en az bir yeni "nadir görülen ortak" zombiler içeriyor. AI Direktörü 2.0: Gelişmiş Teknoloji "AI Yönetmeni" DUBBED, L4D'nin benzersiz oyun - oyuncuların performansına dayanarak düşman nüfusunu, etkilerini ve müziği özelleştirmesini sağlıyor. L4D 2, Yönetmenin, günün farklı saatlerini yansıtmak için düzeyi, dünya nesneleri, hava durumu ve aydınlatmayı özelleştirebilme yeteneğini genişleten "AI Yönetmeni 2.0" ni sunmaktadır.

Minimum: OS: Windows® 7 32/64-bit / Vista 32/64 / XP İşlemci: Pentium 4 3.0ghz Bellek: 2 GB RAM Grafikler: 128 MB, Shader Model 2.0 ile ekran kartı. ATI X800, NVIDIA 6600 veya daha iyi DirectX: Sürüm 9.0c Depolama: 13 GB mevcut alan Ses kartı: DirectX 9.0C uyumlu ses kartı

Önerilen: OS: Windows® 7 32/64-bit / Vista 32/64 / XP İşlemci: Intel Core 2 Duo 2.4Ghz Bellek: 2 GB RAM Grafikler: Video Kartı Shader Model 3.0. NVIDIA 7600, ATI X1600 veya daha iyi DirectX: Sürüm 9.0c Depolama: 13 GB mevcut alan Ses kartı: DirectX 9.0C uyumlu ses kartı
İndirme Linkleri

megaup

part 1

megaup

part 2

meganz

part 1

meganz

part 2

alternatif

part 1

alternatif

part 2

uptobox

part 1

uptobox

part 2

alternatif

part 1

alternatif

part 2

google

part 1

google

part 2
102
TELİF HAKKI İHLALİ