Legacy of the Elder Star Full İndir Oyun indir

Oyun / 08 July 2016

Yaşlı yıldızın mirası full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Yaşlı yıldızın mirası, geri kalanımız için bir fare odaklı bir vuruş. Siz robot sonsuz Legion ve Rekindle'yı paramparça etmesi gereken sonsuz bir kozmik kahraman olan kozmonotun ...

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: kickbomb Entertainment LLC

Yayıncı: kickbomb Entertainment LLC

sürüm tarihi: 7 Haz 2016

Tür: Eylem, Sci-Fi, Shooter

Yaşlı yıldızın mirası, geri kalanımız için bir fare odaklı bir çekimdir. Sen, robot sonsuz Legion'u paramparça etmesi gereken sonsuz bir kozmik kahraman, ölmekte olan bir yıldız!

"Yaşlıların mirası, parktan çıkıp, tarzın retro çekiciliğini geçmişe zincirlemeden koruyarak." - GamerPros

Tek elli, fare odaklı bir kontrol şeması kullanarak, 1: 1 hassasiyet ve sınırsız hareket hızı ile kaçacak ve çarpacaksınız. Göz açıp kapayıncaya kadar yoğun kurşun desenlerini kaçının, sonra onları tek bir jestle ezmek için tüm düşman kadrolarını koyun. Hareket, yaşlı yıldızın mirasındaki her şeydir ve başka bir vuruş yoktur.

"anında tanıdık ve sezgisel geliyor." - Techraptor

Yaşlı Yıldızın Mirası Akıllı Suç oynamaya odaklanır, ezici mermi cehenneminde yolunuzu seçmez. Düşman desenleri her oynadığınızda, sizi ayak parmaklarınızda tutup, ezbeli sıralama tekrarından kaçınarak değiştirir; Günlük zorluklar daha da rastgeledir.

Colorblind modu gibi kapsamlı erişilebilirlik seçenekleri, otomatik yangını geçiş ve ayarlanabilir oyun hızı, sakatlıklı oyuncular için veya daha fazla daha belirgin bir deneyim isteyenler için bile dahil edilir.

"Bakmak için mutlak bir sevinç." - Oyuncular

Minimum: OS: Windows 7 İşlemci: Çift Çekirdekli 1.3 GHz Bellek: 4 GB RAM Grafikler: Shader Model 2.0 Depolama: 1 GB mevcut alan
İndirme Linkleri

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
21
TELİF HAKKI İHLALİ