Legend of Hand Full İndir Oyun indir

el efsanesi full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. El efsanesi, efsanevi bir arayıştaki bir kahramanın hikayesini, sorunlu bir dünyaya barışı geri kazanabilecek bir adamı bulmak için epik bir arayışın hikayesini anlatıyor. Noktadan ilham alın ve tıklayın ....

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: pelerin ve hançer oyunları

Yayıncı: cloak ve hançer oyunları

sürüm tarihi: 27 Eyl, 2017

tür: macera, rpg, nokta ve amp; düğmesine tıklayın

Efsane Efsanesi, efsanevi bir arayışın efsanevi bir arayışın hikayesini, sorunlu bir dünyaya restore edebilecek olanı, efsanevi büyükanti elini bulmak için bir kahramanın hikayesini anlatıyor. Macera Klasiklerinden, Uzak Doğu Efsaneler ve Dövüş Sanatları'dan esinlenerek, 80'lerin ve 90'lı yılların, bu nokta ve tıklama macerasını, oyuncuyu büyülü topraklar arasında eşsiz bir yolculuğa çıkaracak.

Hikayesi

Ustalarınız, yıllar önce kaybolan enigmatik bir figürü olan efsanevi büyükantici elini bulmak için size güvenlerini verdiler. Dünyanızı tehdit eden huzursuzluğu durdurabilen bir adamdır. El bulmak için, dört gizemli adadan, ipuçlarını bulup alevli ustalarını zorlayan - elin sözde parmaklarıyla karşılaşmanız gerekir! Ustalar dövüş sanatlarında uzmandır ve bunları bulmak her zaman kolay olmayacak.

Göreviniz sizi eşsiz adalar ve muhteşem arkadaşlar ve korkunç düşmanlarla tanışacağınız garip dünyalarda epik bir maceraya götürecektir. Çok fazla dikkat dağıtıcı bekliyor ama amacınızı unutma - dünyanızı ve sakinlerini kurtarmak için büyükanti elini bulun!

Sorunlu bir dünyayı yeniden birleştirebilir misiniz? Zor grandmaster elini bulabilir misin? Kaderiniz bekliyor ...

Özellikler

- birçok harika araziyi kapsayan bir epik görev. 10+ saatlik oyun bekleyin!

- etkileyici bir ilgi çekici, tuhaf, eğlenceli ve sevimli karakterler. Adventuresinizde size yardımcı olacak ve sizi takip edecek arkadaşlarla tanışmayı bekleyin!

- Geleneksel nokta ve tıkla bulmacalar, envanter sistemi ve diyalog etkileşimleri gibi macera oyun unsurları.

- Benzersiz elle çizilmiş grafikler ve animasyonlar.

- öğrenmesi kolay ve oynamak için eğlenceli olan dönüş tabanlı bir RPG tarzı dövüş sistemi. Yeni savaş hamlelerini öğrenin, HP'nizi artırın ve düşmanlarla savaşın.

- Mini oyunlar Galore!

- Animasyonlu kesme sahneleri.

- Kahraman tarafından ziyaret edilen özel dünyaların atmosferini yansıtan orijinal film müziği.

Minimum: OS: Windows 7 İşlemci: Intel veya AMD CPU Bellek: 1 GB RAM Grafikler: DirectX uyumlu kart DirectX: Sürüm 9.0 Depolama: 900 MB Mevcut alan Ses kartı: DirectX uyumlu ses kartı

Önerilen: OS: Windows 7 veya üstü İşlemci: Intel veya AMD CPU Bellek: 4 GB RAM Grafikler: DirectX uyumlu kart DirectX: Sürüm 9.0 Depolama: 900 MB Mevcut alan Ses kartı: DirectX uyumlu ses kartı
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
37
TELİF HAKKI İHLALİ