Legend of Streets Full İndir Oyun indir

Sokakların efsanesi full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Sokaklar efsanesi - Çeteleri, korsanları, mafyaları ve polisleri ve sokaklarda diğer düşmanları temizleyerek sokakların hükümdarı kim olduğunu göster!

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Technq Studio

Publisher: Technq Studio

sürüm tarihi: 17 Oca, 2020

tür: eylem, macera

Farklı yerlerde gerçekleşen hikayede tüm haydutlar, hukuki, sokak çetelerini ve gangsterler, korsanlar, pek çok suçlu ve polis temizleyerek farklı seviyelere gidebilirsiniz.

Tüm görsel efektleriyle sizi büyülemeye hazırız. Savaş mekaniğinden görsel efektlere kadar nostalji için hazır olun, sizi kavga etmeye ve arcade deneyimi için hazırlıyoruz. Düşmanları yok edin, seviyeyi tamamlayın ve bir sonraki mücadeleye hak kazanın!

Minimum: OS: Windows 7/8 / 8.1 / 10 İşlemci: İntel Core 2 Duo Bellek: 1024 MB RAM Grafikler: NVDIA / AMD 256MB Grafik kartı. Depolama: 1900 MB Mevcut Alan Ses kartı: HD Ses Sürücüsü

Önerilen: OS: Windows 7/8 / 8.1 / 10 İşlemci: İntel Çekirdek I3 Bellek: 2048 MB RAM Grafikler: NVDIA / AMD 1024MB Grafik kartı. Depolama: 1900 MB Mevcut Alan Ses kartı: HD Ses Sürücüsü
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
78
TELİF HAKKI İHLALİ