LEGO The Lord of the Rings Full İndir Oyun indir

Lego Yüzüklerin Efendisi Ücretsiz İndir PC oyunu Doğrudan bağlantıda ve torrentte kırılmış durumda. LEGO Yüzüklerin Efendisi - Yüzüklerin Efendisi Motion Picture Trilogy, Lego® Yüzüklerin Efendisi, Yüzüklerin Efendisinin Orijinal Hikayelerini takip ediyor: ....

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Seyahat Tales

Publisher: Warner Bros. Interactive Entertainment

sürüm tarihi: 27 Kas, 2012

tür: macera, eylem, açık dünya, rahat, bulmaca

Yüzüklerin Efendisi'ne dayanarak hareketli resim Trilogy, Lego® Yüzüklerin Efendisi, Yüzüklerin Efendisi'nin orijinal hikayelerini takip ediyor: Yüzüğün Bursu, Yüzüklerin Efendisi: İki Kulesi, Ve Yüzüklerin Efendisi: Kralın iadesi, oyuncuları epik hikaye olayları aracılığıyla, mizah ve sonsuz çeşitli Lego oyunuyla yeniden hayal edin.

, iyi olan her şeyi tehdit eden eski bir büyülü yüzüğü yok etmek için tehlikeli göreve güvendi, Frodo huzurlu evini terk etmek zorunda kaldı. Ancak, halka bulunur ve Doom Mount Doom'a giden yolun, yok edilebileceği tek yer, tehlikeli olacak ve orklarla ve fruir şeylerle birlikte olacaktır. Frodo'ya yardım etmek için, bir arkadaşlık, Ranger, Gandalf Sihirbazı, Legolas'u Elf, Gimli Cüce, Boromir ve Frodo'nun Hobbit Friends Sam, Merry ve Pippin'in bir adamı. Oyuncular, Lego Mini rakamları aracılığıyla, harikaları keşfederken, zamansız bilmeceleri çözer ve yüzüğü yok etme arayışındaki sonsuz düşmanların üstesinden geldikleri için efsaneyi Lego Mini rakamlarıyla yeniden yaşayın.

Anahtar fetürleri: Orta dünyadaki tüm açık dünyayı keşfedin ve EPIC savaşlarını, ORCS, Uruk-Hai, Balrog, Cadı Kralı ve diğer korkunç yaratıklarla deneyimleyin. Palantír veya görme taşının ('uzak görünen') gücünü koru ve birden fazla hikaye hattı arasında atla. Lego'yu tecrübe edin Yüzüklerin Efendisi Kahramanlar, diyalogu filmlerden kaynaklayan mini incir karakterleriyle tüm yeni bir şekilde hayata geçirilir. Mithril, Orta Dünyadaki en değerli metal olan Mithril kullanarak yeni eşyaları toplayın, birleştirin ve düzeltin. Frodo, Aragorn, Gandalf ve diğerleri dahil olmak üzere 80'den fazla oynanabilir karakterin üzerinde keşfedin ve kilidini açın. Earendil, Elf Halat, Kılıç ve Yaylar'ın ışığı da dahil olmak üzere çeşitli silahlar ve büyülü eşyalar toplayın ve kullanın. Aile ve arkadaşlarınızla kolay erişim açılır, bırak, bırakma oyunu Oyna seçeneğiyle oynayın.

OS: Microsoft® Windows® XP SP3, Vista veya Windows® 7 İşlemci: Çift Çekirdekli CPU @ 2GHz (Pentium D veya daha iyi) Bellek: 1GB RAM Sabit Disk Alanı: 8 GB Ücretsiz HDD Alanı Ekran kartı: NVIDIA® 7600, 7800, 8800 GT veya ATI RADEON ™ HD 1950 veya daha yüksek Ses: 16 bit ses kartı
İndirme Linkleri

megaup

part 1

megaup

part 2

meganz

part 1

meganz

part 2

alternatif

part 2

alternatif

part 1

alternatif

part 2

uptobox

part 1

uptobox

part 2

alternatif

part 1

alternatif

part 2

google

part 1

google

part 2
94
TELİF HAKKI İHLALİ