Lethal VR Full İndir Oyun indir

Lethal VR full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Ölümcül VR, özellikle HTC Vive için üç alanın eğlence, tükenmişlik yaratıcıları, siyah ve tehlikeli golf için yaratılan sürükleyici bir sanal gerçeklik silahı deneyimidir. Adım ...

Oyun değerlendirmesi

geliştirici: üç alan eğlence

Publisher: team17 digital Ltd

sürüm tarihi: 8 Kas, 2016

tür: eylem, simülasyon, vr

Lethal VR, HTC VIVE için sürükleyici bir Sanal Gerçeklik Silahları, Size üç alandan, tükenmişlik yaratıcıları, siyah ve tehlikeli golflerden getirildi.

Bir FBI kişisinin ayakkabılarına adım atın ve bir dizi silah simülasyon egzersizinde test edin. Her simülasyon, çeşitli küçük silahlara sahip beş kısa zorluktan oluşur. Her mücadelenin sonunda performansınızla derecelendirileceksiniz. Ölümcül bir derecelendirme kazanmak için gerekenlere sahip misiniz?

Yetenekleriniz, 5 Silah Simülasyonunun 5 katına yayılmış 30 farklı zorlukta test edilecektir. Hız, hassasiyet, ölümcül doğruluk ve basınç altında sakin kalma yeteneğini göstermeniz gerekecektir.

İyi şanslar, işe alın!

Mücadele Tipleri şunları içerir:

Hızlı Çizim

Silahınızı ve ateşinizi çekin! Başarılı adayların hem hız hem de doğruluğu göstermeleri gerekecek!

Anahtar fetürleri: Tabanca Bıçak atmak Çift tabanca Çift atma bıçağı Tabanca ve bıçak SMG patladı ateşi SMG Tam Otomatik Çift SMG patlama ateşi Çift SMG Tam Otomatik SMG ve Bıçak Sürükleyici Sanal Gerçeklik Silahları Deneyimi HTC VIVE için yerden yapılmış - gerçek bir 360 oda ölçekli deneyim. Becerilerinizi çok çeşitli heyecan verici silahlarla test edin. Bir aksiyon filmi Superstar'ın ayakkabılarına adım atın. Beceri bazlı puanlama sistemini anlamak kolaydır. Yerel afişler en iyi oyuncuları izler. VR'nin heyecan verici yeni dünyasını heyecanlandırmak için arkadaşlarınızı ve ailenizi tanıtmak için mükemmel bir oyun!

Minimum: 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir OS: Windows 7 SP1, Windows 8.1 veya Windows 10 İşlemci: Intel® I5-4590, AMD FX 8350 eşdeğeri veya daha iyi Bellek: 4 GB RAM Grafikler: NVIDIA GEFORCE® GTX 970, AMD RADEON ™ R9 290 eşdeğeri veya daha iyi DirectX: Sürüm 11 Depolama: 600 MB Mevcut Alan Ek notlar: HTC VIVE VR Headset Artı El Kontrolörleri

Önerilen: 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
74
TELİF HAKKI İHLALİ