Let’s Bowl VR Bowling Game Full İndir Oyun indir

Bowl Vr - Bowling oyunu full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent kırılmış durumda. Hadi VR - Bowling Oyunu - Bowling oyunu - Hoş Geldiniz Vr! Bu gerçekçi fizik ve serin grafiklerle sanal gerçeklik için inanılmaz bir bowling oyunudur. Sürpriz için harika bir yol ...

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: yükselen eğlenceli oyunlar

Publisher: yükselen eğlenceli oyunlar

sürüm tarihi: 7 Ağu, 2017

tür: Simülasyon, gündelik, VR

Hadi Bowl'a Hoşgeldiniz VR!

Bu, gerçekçi fizik ve serin grafiklerle sanal gerçeklik için inanılmaz bir bowling oyunudur. Arkadaşlarınızı şaşırtmak ve evinizi terk etmeden klasik bir bowling oyunu oynayan şirketle eğlenin harika bir yoldur.

Bu oyunun fiziksel modeli çok ayrıntılı. Bowling topunun gerçek balniğini simüle eder. Böylece topu en iyi sonuçlar için karmaşık bir zarf yörüngesi üzerine atabilirsiniz, tıpkı profesyoneller gibi.

19. yüzyılın sonundan başlayan bowling tarihinin bir parçası olun, mevcut olana kadar farklı zamanlar! Dünyanın dört bir yanındaki farklı şehirlerden çeşitli bowling kulüplerinde oyunun tadını çıkarın!

Yakında - oyunu tek oyuncu modunda ya da ağ üzerinden diğer oyuncularla oynayabilirsiniz! Oynayın, Kazanma, Ödüller ve Başarı Kazanın, Gelişiminizi Arkadaşlarınızla Paylaşın ve Elbette Eşsiz Profesyonel Bowling Kıyafetinizi Toplayın!

Anahtar fetürleri: Çekirdek oyun özellikleri tamamlandı; Arcade oyun modu oynamaya hazır; Kariyer oyun modu oynamaya hazır; Alfa erişiminde oyun modu meydan okuma (kariyer modunu bitirdikten sonra kullanılabilir); Oyun pürüzsüz ve iyi cilalı; 5 şehirden 18 kulüpte bowling oynayabilirsiniz! 4 oyun modunun tadını çıkarın: Arcade, Kariyer, Zorluklar ve Çevrimiçi Turnuva. Kariyer modu - Bowling'de Dünya Şampiyonu olun! Turnuva modunda çevrimiçi 16 oyuncuya kadar. Molalar olmadan kendi bowling şeridinizde çevrimiçi oynayın. Turnuvaları kazanın ve ödüller alın! Başarı kazanın ve yerinizi liderlerde alın! Yeni ekipman ve powerups satın alın, oyun içi para birimi için ekstra seviyeler açın! Ekipmanınızı özelleştirin: Topları ve kişisel skittles kümesi. Kişisel Bowling Tutor Natasha ile Nasıl Oynanacağını Öğrenin!

Minimum: 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir OS: Windows 7 64bit İşlemci: Intel Core I5-4590 veya AMD FX 8350 Bellek: 6 GB RAM Grafikler: AMD R9 290 veya NVIDIA GTX970 DirectX: Sürüm 11 Depolama: 2 GB mevcut alan Ses kartı: evet Ek notlar: El kontrolleri ile HTC VIVE veya Oculus Rift.

Önerilen: 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir OS: Windows 10 64bit İşlemci: Intel Core i7-6800 veya AMD RYZEN 7 1700 Bellek: 8 GB RAM Grafikler: AMD Fury veya Nvidia GTX 1070 DirectX: Sürüm 11 Depolama: 2 GB mevcut alan Ses kartı: evet Ek notlar: El kontrolleri ile HTC VIVE veya Oculus Rift.
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
53
TELİF HAKKI İHLALİ