Life on Mars Remake Full İndir Oyun indir

Mars'taki ömrü Remake Full indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Mars'ta Hayat Remake - Aynı isimdeki 8 bit MSX2 oyununun Remake, 16 bit bir görünümle. Tür: RPG Elemanları ile Metroidvanya (2D Metroid / Castlevania Stil). Keşfet, ....

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Oscar Kenneth Albero Ingles

Publisher: Oscar Kenneth Albero Ingles

sürüm tarihi: 15 Ağu, 2017

tür: eylem, macera, rpg

Aynı isimdeki 8 bit MSX2 oyununun yeniden verilmesi, 16 bit bakınız.

Tür: RPG elemanları ile Metroidvanya (2D Metroid / Castlevania Stil).

Keşfedin, araştırın, takımınız için iyileştirmeler yapın, silah bulun, atölyelerde silahlarınızı yükseltin, inanılmaz mutantlarla savaşın ...

İlk Martı Kolonisinde ne olduğunu keşfedin.

Hikaye:

Earth, Mars'daki tek koloniyle temas etti; Mars'ın donmuş sularındaki yaşamın varlığını araştırmak için bir bilimsel koloni.

Gezegenin yüzeyine koloni ile temasa geçme misyonuyla gönderilecek ve ne olduğunu öğreneceksiniz.

80'lerin ve 90'ların bilim kurgu korku filmlerinde ilham, Mars'daki yaşam eski okul grafikleri olan eski okul grafikleri ve çok bağımlılık yapan bir oyundur ve sadece 2 ya da 3 yıl önce hissettiğiniz şeyleri tekrar hissetmenizi sağlayacak.

Özellikler:

-4 zorluk seviyeleri:

Daha kolay modlar bir "koşu ve silah" türü bir oyun türü olarak, normal ve çoğunlukla en zor seviye, her vuruşun sayıldığı gerçek bir hayatta kalma oyunu olarak oynamanızı sağlar.

-Weapon ve yetenekleri:

Tek bir tüfekle başlayacaksınız, ancak bir el bombası başlatıcısı, alev atıcısı, makineli tüfek ve plastik patlayıcılar gibi silahları bulabileceksiniz.

, çift atlama ve çalışma kabiliyeti gibi kıyafetiniz için de yetenekler vardır.

-Shield ve Enerji İyileştirmeleri:

Silahlarınız ve yetenekleriniz için maksimum kalkan miktarınızı veya maksimum miktarın enerjinizi uzatmak için modülleri bulacaksınız.

-Enerji sistemi:

Bir mühimmat sistemi yerine, oyun, kullandığınız her silah veya yetenek ile azaltan bir enerji çubuğu sistemi kullanır, ancak zamanla otomatik olarak şarj eder.

Minimum: OS: Windows 7 İşlemci: Çift çekirdekli Bellek: 1 GB RAM Grafik: Intel HD Graphics 3000 / AMD Radeon HD 7400G / NVIDIA GeForce GT 120 veya daha iyi grafik kartı DirectX: Sürüm 9.0c Depolama: 300 MB Mevcut alan
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
49
TELİF HAKKI İHLALİ